adnan oktar'ın diyanet açıklamasına verdiği cevap

adnan oktar diyanet işleri başkanı'nın adnan oktar açıklaması'na cevap vermiş.

kerhanelerden, kumarhanelerden, içki fabrikalardan alınan paralarla, vergilerle maaşlarınız ödeniyor. bir kere bunlar hakkında açıklama yaptınız mı, bunlara sesinizi çıkarttınız mı? gıkın çıkmıyor hoca efendi"

videoyu izlemedim ama dikkatimi çeken nokta ednan hoca cevabı verirken yanına kediciklerini de aslanlarını almış.

devamını gör...
hahahahahahahahahahahaha
adam haklı, o lüks makam araçlarıda Allah tarafından gönderildi zaten.*
devamını gör...
(bkz: bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir)


edit: (bkz: 10:11.dk);

"tamamen akli dengesi bozulmuş.. sen doktor mu oldun?! profösör mi oldun?! bu sefer de tıp doktoru olmuş, psikiyatri doktoru olmuş. sen dini konularda açıklama yapabilirsin, bir insanın akli dengesiyle ilgili nasıl açıklama yaparsın yaa? coşmuş!" asdff.

yiyin birbirinizi.
devamını gör...
bu cümleleri daha önce duman grubunun solisti kaan tangöze de sarfetmişti.
--- alıntı ---

devlet en büyük vergiyi alkolden alıyorsa, en fazla parayı diyanete harcıyorsa, imamın maaşını sarhoş ödüyorsa "bu caiz midir? bilemedim ki?"


--- alıntı ---
devamını gör...
bu adnan denen haysiyet yoksunu , kendi cemaati içinde zinayı anal ilişki şartıyla ve birinin izlemesiyle meşru sayan bir pisliktir.ailesiyle sorun yaşayan genç kızları kandırıp tuzağa düşürür ve dünya çapında zengin insanlara pazarlar , zenginliği burdan gelir. gelip (çok eleştirsem de) diyanet gibi bir kuruma cevap verme cesareti gösteriyor.https://goo.gl/images/iTmSPe
devamını gör...
bu ülkede birinin çıkıp diyanet işlerini eleştirme hakkı var mı , olabilir mi böyle bir şey.

sen kimsin ya, kim oluyorsun da devletin görevlisini eleştiriyorsun haddini bil.
devamını gör...
kafayı kendinden olmayanı dışlamak, inananlarını çarşafa sokmak ile bozmuş olan şovmen diyanete ayar verdiği konuşmadır. bozuk saat hesabı.
devamını gör...
cami duvarına şeyetmek olarak değerlendirilirse hayırlı bir cevap olabilir.
herhalde diyanet asli görevini hatırlayıp biraz daha bastırır bu cevaptan sonra.
devamını gör...
devlet kurumu diye eleştirilmez demiyoruz karşıdakine bakınca diyanet ehvendir diyoruz. devletçilik yapmıyoruz anlayın şunu. adnan iti diyaneti eleştirebilir , ama bu yaptığı pisliği örtemez.
devamını gör...
hahhahhhaha diyanet kim çarşafa sokmaya çalışmak kim , ulan zavallılar açan sizsiniz diyanet çukurunu şimdi de içine düştünüz debeleniyorsunuz. adnan'ı bile savunacak düzeye geldiniz lan akılsızlar , tabi diyanete cevap vermiş ya.
devamını gör...
tek başına "koskoca diyanete" ayar vermiş adam. aynı ürünün laciverti olsalar da birbirlerine böyle sevgi dolu göndermelerde bulunmaları gözlerimizi yaşartmadı değil.
devamını gör...
safsata içeren cevap. aslında çok da şeyapmamak lazım. türkiye'de hangi tartışmada safsata yok ki.

diyanet işleri başkanı'nın açıklaması adnan oktar'ın programının dine uyumlu olmadığı ve dine zarar verdiğiyle alakalı. adnan oktar'ın cevabında kendi ortamının dine uygunluğuyla ilgili tek bir cümle dahi geçmiyor. şuna şuna bi şey demezken bana niye konuşuyorsun diyor. haa bu dediğinde haklı olabilir. ancak yine de bu bir eleştiriye cevap değildir.
devamını gör...
hukuk devleti diye bahsedilen bi ülkenin başka organları yok mu? diyanet fetva verir gibi adnan hoca ve müritlerine din üzerinden ayar veriyo. adnan hoca'nın yaptığı işi huhg hefner de yapıyordu zamanında. din adı altında parayı götüren bi adamı hukuk yoluyla alt edebilirsiniz. diyanet ne karışır? diyanet başkanının işi mi bu? abd 'de yaygın anlamda iş gören tv vaizleri vardır, işini yasalara uydurup din üzerinden acayip nemalanırlar. bizim tv vazimiz de bu adam. o fabrikasyon kızların derdi ermek mi sanılıyo. o estetikleri benim için yapmıyollar diğ mi? dediğim gibi, hukuk yoluyla mücadele edilmesi gereken bi ticaret var burada, diyanet işleri başkanı işe karışıp günah filan dese de işlemez. din çok güzel gelsene diyen at gibi kızlar nese lannnn yazmıyom. ülke iyice zıvanadan çıktı.
devamını gör...
@2; kadınlarından aldığı güçle saldırıp, tek atmış resmen...
devamını gör...
tamamen boş laf, demagoji.

diyenet yılbaşı için de: http://www.haberturk.com/gu...

milli piyango için de: http://www.sozcu.com.tr/201...

hayat kadınları için de: https://www.sabah.com.tr/ya...

gerekli açıklamaları yapmaktan kaçınmadı. tabii ki yanlış fetvalar verildiği zamanlar da oldu ama bu adamın zırvalarıyla alakası yok.

adnan oktar doğruyu falan söylemedi, kuyruğu sıkışan fare gibi ciyaklıyor. ayrıca yaptığının islam'a uygunluğuyla ilgili en ufak bir laf edemedi, edemez de. ancak karşısındakinin açıklarını vurmaya çalışıyor. onu da becerememiş.
devamını gör...
o vergileri kendi ödüyor demek ki konuyu baya vakıf inşallah maşallah.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar