adnan oktar kızları

adnan oktar'ın melekleri diyeceğim ama etik olmaz diye başlığın bu hali uygun oldu. şimdi, herkesin malumudur ki adnan oktar, proğramında konuk olan hanımlara kedi canını senin diye takılır. yalnız bir durum daha var ki, bu kadınlar genellikle antik mısır kraliçeleri gibi makyaj yaptığı (kleopatra, nefertiti vs.) ve özellikle de göz makyajları tipik o antik eye of horus sembolüne benzediği görülmekte.

zaten antik mısır'da, sarayda en büyük ayrıcalığa sahip hayvanın kedi olduğu ve kült bir mana taşıdığı da bilinmekte.
devamını gör...
uzmanının tarifiyle "angara pavyon garıları gibi" bayanlardan müteşekkil müennesler topluluğudur. ne angara pavyonu görmüşlüğüm var ne de angara pavyon garısı affınıza sığınırım...
devamını gör...
angara pavyonlarındaki kızlara tek benzer tarafları gözlerindeki aşırı makyajdır.

angara pavyonu da gördüm angara pavyon garısı da.

ama hiç birinden adnan hocamızın kızları kadar feyz almadım.

hepsi birer inci tanesi. hocalarının bir tanesi. oyhşşş kedi canlarını onların.
devamını gör...
kızlar genelde amerikan kültürü üzerine eğitim almışlar.. bu adnan da bu kızlarda casus.. kendilerine göre amaçları islamiyeti ve türk kültürünü deforme etmek. ulan bu kızların hepsinde brabus modifeyeli araçlar var.
devamını gör...
la ben bunları tv de gördüğümde aşırı makyajlı ne diye beğenmiyordum. geçen resimlerini twitterlarını falan gördüm aman Allahım olamaz dedim. la bunlar bildiğin taş gibi kız lan. ama hala sevmiyorum sadece sexiler.
devamını gör...
(gbkz:adnan oktar)'ın kendi televizyon kanalı olan a9 da görevli birbirinden güzel kızlardır. zaman zaman bu kızlarla hoş programlara imza atan sayın oktar, uygun zamanlarda oturduğu yerden dans figürleri de sergilemaktedir.
--- spoiler ---

son dönemde ekranlarda sergilediği ilginç dans figürleriyle dikkatleri çeken adnan oktar ve kızları, kendilerinden söz ettirmeye devam ediyor. güzellikleriyle olduğu kadar aldıkları eğitim ve birbirlerine olan benzerlikleriyle de dikkat çeken adnan oktar'ın kızları, son resimlerini sosyal medyada paylaştı.


--- spoiler ---
http://galeri.muhalifgazete...
devamını gör...
bir videolarında hz. muhammed'in en sevdiği saç rengi sarı olduğu için saçımızı sarıya boyatıyoruz ve bundan gurur duyuyoruz diyen kızlar. *
devamını gör...
aslında bunlar hakkında diyecek çok lafım var ama adnan hocam mahkemeye veriyormuş onun için susuyorum. suskunluğum asaletimden değil türk yargısına olan korkumdan.* merak edenler özelden sorsun.
devamını gör...
göğüs bölgesinde gögüsten başka ne olduğunu merak ettiğim kızlardır. havası hafiften alınmış voleybol topu olabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar