adnan oktar

charles darwin kendisine maymun demiş gibi evrim teorisine savaş açan, çürütmek için canla başla uğraşan, hakkını yemeyeyim beni kandıran bilim insanı.
devamını gör...
evrim teorisini çürüten adam. neden mi? evrimde geriye dönüş olmaz. ama adnan oktar bunu kendi benliğiyle çürütmüştür.
devamını gör...
ne paranın biryerine koyan adam,ne de beyni ceviz içine benzeyen adam..
çağımızın en büyük hastalığının imansızlık olacağını bediüzzaman said nursi şöyle ifade diyor:"ahir zamanda(ki biz buna şimdiki zaman da diyebiliriz) imanına sahip olabilmek,kızgın kor ateşini elinde tutmaktan daha zor olacak! "
buna bir itirazınız yok herhalde...
şimdi yaşadığımız zamanın,bediüzzaman hz. nin söylediği zamanla pek farkı yok gibi değil mi?
eğer öleyse bu zamanın en büyük hizmetkarı iman doktorları olacaktır..insanları yollarından saptıran,kalplerine şüphe tohumları atan,sonra o tohumları çeşitli propaganda ve yalanlarla dallandıran şeytan yoldaşlarına karşı, aldanmamamız için canla başla çalışan iman doktorları..

bu doktorlardan biri de öyle sanıyorum ki adnan oktar(harun yahyadır)dır..
açın bir evrim teorisine bakın,salim kafalı biriyseniz sorun yok.uydurmacaları,imkansızlık kokan tesadüfleri,oradan buradan toplanan farklı kemiklerle uçan ejderha iskeleti yapanları vs.vs. görebilirsiniz..eğer salim kafaya ve kalbe sağlam değilseniz,acaba! da diyebilirsiniz..çünkü kendileri o bataklığa düşmüş ve sizin de birlikte batmanızı isterler..kendilerini modern zanneder ve sizi geri kafalı olarak görürler..
işte adnan oktar denen zat kendimce o kadar mübarek bir insandır ki,doktorluk görevine soyunmuş ve kalbimizi hasta eden mikroplara savaş açmıştır..bu girişimi onu dünyanın en zengin adamı yapsa dahi hakkıdır,"hizmeti büyük" der,susarım..zira bana malvarlığı,kafasının yapısı falan lazım değildir..bana araştırıp,yayınladığı eserler lazımdır..
bu adam için fazla ileri gitmiş diyenler,madem öyle biraz yüküne ortak olsunlar..
bakın evrimciler nbasıl toplu-birlik hareket edip üstüne gidiyorlar..insan düşündüklerini aksiyona çeviremezse hiçbir değeri yoktur..
bu adam düşündüklerini aksiyona çevirmiştir.."ben Allah'ın izniyle müslümanları evrim denen sahtekarlıktan kurtaracağım" demiş ve o yönde çalışmalara başlamıştır..evde oturup klavye başında,"fazla ileri gitmiş,parayı kıran adam vs.." demenin manası yoktur..eleştireceksen sen daha iyisini yapacaksın..hani?ufukta görünmüyor..!

evrimciler bu adamın sert kaya olduğunu anlayıp fikirleriyle uğraşmamaya,daha çok kendisiyle alay etmeye başladılar..sebebi belli..onlarla evrim konusunda tartışır ve köşeye sıkıştırmaya başlarsan kuşkusuz söyleyecekleri bir kaç söz şöyle olacaktır.:

-bırak harun yahya dan copy-paste yapmayı,

-yahu dostum bunlar zaten bilinen şeyler,harun yahya sadece bunları toparlayıp kaynak haline getirmiş..

-hadi gerikafalı hadi,sen evrimi bilmiyorsun..

-ben evrim teorisini hakkıyla bildiğim için inanmıyorum zaten..

-harun yahya dan birkaç saçmalık öğrenmişsin,onları bana satıyorsun..
..
..
..

gibi bir diyalog kaçınılmazdır ve kendince alay ettiğini sanarlar..

evrimcilerin aptallıkları ayrı bir başlıkta binlerce entry ile tartışılabilir..

gelgelelim güzel kardeşlerim,harun yahya büyük bir hizmet yapmaktadır.allah ondan razı olsun ..isterse paranın biryerine koysun..helal olsun.
devamını gör...
kitapları dışında hiçbir şeyi takdir edilesi olmayan insan evladı. bizzat tanışmışlığım vardır.
devamını gör...
güzel yazıları vardır, hakkında pek birşey bilmesemde..

masonlar harun yahyayı sevmezler.. buda demekki harun yahya ile aynı düşünüyoruz. keza masonlar benide sevmezler.
devamını gör...
adnan hoca hakkında olumsuz yazan arkadaşlara sorsanız hepsinin evinden onlarca kitabı, http://cd.si çıkar. tüm türkiye çapında çok iyi bir irşad çalışması yaptığı gerçeğini hiçbirimiz reddedemeyiz bence
devamını gör...
gerçek adının adnan oktar olduğu, mahlas isminin harun yahya olduğu bilinen bir çok kitap yazmış ulema zat.
devamını gör...
1956 ankara doğumludur. 1980 yılından beri harun yahya müstear ismiyle 250'ye yakın kitabı yayınlamıştır, söz konusu kitaplar tam 41 dile çevrilmiş ve dünya çapında evrimcileri maymuna çevirmiştir.
devamını gör...
kendisi şu an kral karadeniz (uydu 188.kanal) ve aynı zamanda 40 farklı kanalda yayınlanan bir canli roportajda..çok ilginç açıklamalarda bulunuyor. isteyen http://harunyahya.tv den de izleyebilir.
devamını gör...
erkek muridleri james bond gibi , kadın muridleri sırrım gibi olan aynı zamanda şato sahibi olan kişi.
devamını gör...
darwinizmin yalan olduğunu kanıtlamak adına taş gibi müritlere sahip şahıs.
devamını gör...
bir de bu arkadaş, yıl ikibindokuz olmuşken ve derin dünya piramidinin yeryüzüne ve esasen yeryüzü halklarına attığı en büyük kazık olan, kuluçka döneminden sonra 1917'de ikame edilen 1990'da resmen ve fiilen tedavülden kaldırılan, risaleler'de de ısrar ile dinsizlik cereyanı olarak adlandırılan komünizm ve materyalizm'in (komünizma ve materyalizma) hala türkiye ve dünya için oldukça tehlikeli ve tehdit edici olduğu yönünde ısrarlı yayınlar yapmaktadır. 1990'da tek kutuplu dünyanın putin rusya'sıyla tekrar iki kutupluya dönmesiyle kimin namına yayın yaptığını pek kestirememekteyizdir desek yalan olur mu acaba!

(bkz: antikomünist ligi)
(bkz: komünizmle mücadele derneği)
(bkz: türk ocakları)
(bkz: mttb)
(bkz: ilim yayma cemiyeti)
(bkz: manevi cihazlanma derneği)
(bkz: sol gösterip sağ vurmak)
(bkz: komünizma ile derdi olanların emperyalizma ile bir derdinin olmaması)
(bkz: izm'e izma diyen insan modeli)
devamını gör...
evrimcilerin korkulu rüyası,birbirinden değerleri yüzlerce kitap yazmıştır.çok sağlam bir ekibi vardır ona yardımcı olan.lise yıllarımda adamlık dini isimli kitabını okuyarak kitapları ile tanıştığım islam alimi,iyi ki var,güzel insan,allah ondan razı olsun.ayrıca meyve veren ağaçtır hep taşlanır.
devamını gör...
dünyada, hâkim güçlerin işine gelmeyen hakikatleri ifade eden insanlara karşı her türlü karalama kampanyası yapılmış ve yapılmakta olduğundan, hakkındaki iftiralara gözümüzle görmeden inanmayacağımız faideli kişi. özellikle masonluk ve darvinizm (materyalizm - ateizm) ile ilgili yayınlar yaptığı göz önünde bulundurulursa, suikast düzenlenmeyip yalnızca iftira atılmakla iktifa edilmesine şükretmeli. geçen sene taksim metrosundaki fosil sergileri de müthişti; sadece kitapla da kalmıyorlar ve tabi ki harun yahya tek kişi değil. ama televizyonda ahmak, cahil ve kibirli materyalistlerin karşısına geçip iki laf edemeyen ezik müslümanlara bin defa tercih edeceğimiz adam, adnan oktar yahut harun yahyaolsa gerektir.
devamını gör...
türkmax'ta yayınlanan hülya avşar'ın programına konuk olmuştu..2 dakikada bir hülya avşar'a çok şirinsiniz, çok güzelsiniz, ben sizi çok severim, çok tatlısınız gibi laflar edip durdu..en sonunda hülya bile bu laflarınızın altında başka bir kasıt arıycağım dedi..yine çok samimi sözlüyorum çok cicisiniz dedi durdu..çok kısa bir süre izledim..yarısı iltifatla geçti..
devamını gör...
kitap basarken matbaya "bööle janjanlı bişi olsun. rafta dikkat çeksin hafız" demesi muhtemel şahıs.
devamını gör...
müridlerinin bay bayan farketmeksizin mankenlik ajansından fırlamış gibi olmalarıyla ünlü taaarikat şıyhı. kendisi de son zamanlarda façayı toparlamış gövsünde armani armalarıyla karizma pozlar vermeyi de ihmal etmemiştir.
devamını gör...
biz onu Allah'ın varlıgını tanıtma ve kanıtlama cabasıyla tanıdık. sonrada masonlugu..! bircok eserini okuma ve izleme fırsatım oldu. gordugum kadarıyla ters bisey yoktu iclerinde. son zamanlarda ki cıkısları olmasaydı okumaya da izlemeyede devam ederdim heralde.
mehdi (a.s) ile ilgili hadislerin ekserisinin kendisi tarif ettigini idda edecek kadar ileri gitmistir. bu dakkadan sonra itibarı gozumde sıfırdır. cunku asıl amacının ne oldugu burdan kolayca anlasılabilir. klasik taktik once goz boya sonra meyvesini topla. yemezler hocam!
devamını gör...
ben mehdi olduğunu iddia ettiğini düşünmüyorum. zaten anlatımlarında bir ölçü var. mehdilik bir iddia değildir diyor adnan hoca. bir kişi islam ahlakını dünyaya hakim kılar ve hz. isa arkasında namaz kılarsa, biz de bu kişi mehdi olabilir diyeceğiz. onun dışında bir mehdilik iddiası olamaz diyor.
devamını gör...
bir türlü, ''ben mehdi değilim'' demiyor.(ya da ben duymadım bilen varsa mesaj atsın)
halbuki mehdi olunmaz, mehdi doğulur.
devamını gör...
kod adı harun yahya olan edebi kişilik, yazdıkları ilgi ile okunur.
devamını gör...

--- alıntı ---

artık islam dünyasının alternatifleri üzerinde düşünmesi gereken kişi.

--- alıntı ---


islam dünyasında çok uzun zamandır alternatifi olmayan, kolay kolay da olmayacak olan kişi.
devamını gör...
sitesinden evrim teosini savunan kişilere sık sık şu aşağıdaki soruları soran şahıştır.


--- alıntı ---

1. åžimâ­diâ­ye kaâ­dar orâ­taâ­ya çıâ­kaâ­rılâ­mış 100 milâ­yonâ­dan fazâ­la foâ­sil araâ­sınâ­da tek bir taâ­ne ara geâ­çiş foâ­siâ­li var mı?

2. ara foâ­sil geâ­tiâ­reâ­ne 10 trilâ­yon tllik paâ­ra ödüâ­lü var. eğer eliâ­nizâ­de ara foâ­sil varâ­sa, neâ­den paâ­raâ­yı alâ­mak isâ­teâ­miâ­yorâ­suâ­nuz?

3. tek bir proâ­teâ­in moâ­leâ­küâ­lü teâ­saâ­düâ­fen oluâ­şaâ­biâ­lir mi?

4. çıâ­kaâ­rıâ­lan 100 milâ­yon foâ­siâ­lin taâ­maâ­mıâ­nın tam, müâ­kemâ­mel ve ekâ­sikâ­siz canâ­lıâ­laâ­ra ait olâ­duâ­ğu ve bunâ­laâ­rın büâ­yük bir çoâ­ğunâ­luâ­ğuâ­nun yaşaâ­yan foâ­sil olâ­duâ­ğu doğâ­ru mu?

5. darâ­wiâ­nistâ­leâ­rin şimâ­diâ­ye kaâ­dar inâ­saâ­nın haâ­yaâ­li evâ­riâ­miâ­ne deâ­lil gösterâ­dikâ­leâ­ri kaâ­faâ­tasâ­laâ­rıâ­nın taâ­maâ­mıâ­nın geâ­çerâ­sizâ­liâ­ğiâ­nin isâ­pat edildiâ­ği doğâ­ru mu?

6. darâ­wiâ­nistâ­leâ­rin teâ­oriâ­leâ­riâ­ni isâ­pat etâ­mek için sahâ­teâ­karâ­lık yapâ­tıkâ­laâ­rı (piltâ­down adaâ­mı, nebâ­rasâ­ka adaâ­mı, haâ­ecâ­kelin emâ­briâ­yo çiâ­zimâ­leâ­ri, archeaoâ­rapâ­tor, saâ­naâ­yi devâ­riâ­mi keâ­leâ­bekâ­leâ­ri vs.) doğâ­ru mu?

7. yaâ­raâ­tıâ­lışı isâ­pat eden foâ­silâ­leâ­ri on yılâ­larâ­ca sakâ­laâ­dıkâ­laâ­rı (kamâ­briâ­yen foâ­silâ­leâ­ri, yeâ­ralâ­tınâ­dan çıâ­kaâ­rıâ­lan 100 milâ­yon foâ­sil) doğâ­ru mu?

8. haâ­yaâ­tın sözâ­de teâ­saâ­düâ­fen başâ­laâ­dıâ­ğı idâ­diâ­asıâ­nı kaâ­nıtâ­laâ­mak için darwiâ­nistâ­leâ­rin saâ­yıâ­sız deâ­ney gerâ­çekâ­leşâ­tirâ­dikâ­leâ­ri, faâ­kat bu deâ­neyâ­leâ­rin tümüâ­nün baâ­şaâ­rıâ­sız olâ­duâ­ğu, şimâ­diâ­ye dek laâ­boâ­raâ­tuâ­var orâ­taâ­mınâ­da tek bir proâ­teâ­in biâ­le elâ­de edeâ­meâ­dikâ­leâ­ri doğâ­ru mu?

9. muâ­tasâ­yonâ­larâ­la canâ­lıâ­laâ­rın fayâ­daâ­lı orâ­gan kaâ­zanâ­dıkâ­laâ­rı hiç göâ­rülâ­dü mü?

10. doâ­ğal seâ­lekâ­siâ­yon, canâ­lıâ­nın geâ­neâ­tik bilâ­giâ­sinâ­de deâ­ğiâ­şikâ­lik yapabilir mi ya da yeâ­ni bir orâ­gan orâ­taâ­ya çıâ­kaâ­raâ­biâ­lir mi?

11. dna'daâ­ki 1.000.000 anâ­sikâ­loâ­peâ­di sayâ­faâ­sıâ­nı kapâ­saâ­yaâ­cak bilâ­gi, teâ­saâ­düâ­fen doğâ­ru sıâ­ra ile kodâ­laâ­naâ­biâ­lir mi?

12. canâ­sız atomâ­laâ­rın bir araâ­ya geâ­lip, kenâ­di kenâ­diâ­ne canâ­lıâ­lıâ­ğı oluştuâ­raâ­maâ­yaâ­cakâ­laâ­rı doğâ­ru mu?

13. kamâ­briâ­yen devâ­rinâ­de binâ­lerâ­ce kompâ­leks canâ­lı tüâ­rüâ­nün, hiçâ­bir ataâ­laâ­rı olâ­maâ­dan bir anâ­da orâ­taâ­ya çıkâ­tıâ­ğı doğâ­ru mu?

14. inâ­saâ­nın, kenâ­di beyâ­ninâ­de, yalâ­nızâ­ca dıâ­şaâ­rıâ­da var olan madâ­deâ­nin göâ­rünâ­tüâ­süâ­nü görâ­düâ­ğü, göâ­rünâ­tüâ­nün yalâ­nızâ­ca elekâ­trik sinâ­yalâ­leâ­rinâ­den ibaret olâ­duâ­ğu, madâ­deâ­nin asâ­lıâ­na ise asâ­la ulaâ­şaâ­maâ­dıâ­ğı doğâ­ru mu?

--- alıntı ---

(u: http://www.netcevap.org)
devamını gör...
adnan oktar a değirmenin suyu nereden diye sormak, bu kişiye yapılmış en büyük haksızlıklardan biridir.
el insaf!
tüm kitaplarını internetten ücretsiz olarak veriyor.
tüm belgesellerini internetten ücretsiz olarak veriyor.
üstelik word ve pdf formatında veriyor.
tüm video formatlarında veriyor.
yüzlerce sitesi var.
bugün herhangi bir bilimsel konuda tebliğ yapabiliyorsanız, evrim konusunda elinizde kaynak varsa bunların çok büyük bir bölümü harun yahya eserlerinden kaynaklanıyor.
yabancı birine dini tebliğ etmek istiyorsanız, elinizde harun yahya nın kitapları dışında başka hiçbir kitap yok. üstelik 40-50 dildeki kitap ve belgesellerini de internetten ücretsiz indirebiliyorsunuz.
bunu herkesin kabul etmesi gerekir ve biraz vicdanlı davranması lazım.
yıllar boyunca irşadı hedef edinip, tüm türkiyede ücretsiz kitaplar dağıttı.
il il dolaşıp ücretsiz konferanslar düzenledi.
türkiyede ve dünyada ücretsiz sergiler düzenledi.
siteye herhangi biri mesaj yazdığında, yardımcı olmak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar.
ama buna rağmen değirmenin suyu vs gibi üsluplarla saldırmak haksızlıktır.
adil olmak gerekir.
eğer bunu dinsiz, evrimi, ateist bir kişi dese anlayacağım.
adam zaten tüm bu fikir sistemine karşı.
ama müslüman bir kişi, zanda bulunarak, suizanda bulunarak böyle birşey söylemeden önce bir düşünmelidir.


devamını gör...
adnan oktar hiçbir eserinden telif ücreti almamaktadır.
adnan oktar kitap çalışmalarının dışında ticaretle uğraşmaktadır.
adnan oktar ın talebeleri tüm hayatlarını islam davasına vakfetmiş ve tüm imkanlarını bu yolda harcayan, maddi imkanları çok güçlü insanlardan oluşmaktadır.
adnan oktar ın kitapları dünyanın dört bir yanında çok yüksek miktarlarda satılmaktadır.
adnan oktar ın yurtdışındaki kitapları yabancı yayınevleri tarafından basılmakta ve bu kitaplardan telif olarak gelen gelir tamamen tebliğ faaliyetlerine harcanmaktadır.
vs vs
devamını gör...
kanyonda beyaz takım elbisesi ve yakışıklı talebeleriyle acayip fiyakalı görünen şahıs.
devamını gör...


--- alıntı ---

eserlerinden faydalanılarak bugüne kadar yaklaşık 200 belgesel film yapılmıştır. bu belgesel filmler de kitaplar gibi yabancı dillere çevrilmiştir ve halen 20 ülkedeki 100 ayrı tv kanalında gösterilmektedir.

40 ayrı dilde 200 den fazla internet sitesi bulunmakta olup bu siteleri her ay 140 ayrı ülkeden 6 milyona yakın kişi ziyaret etmektedir. ziyaretçiler tarafından sitelerden ayda ortalama 650 bin belgesel, 400 bin kitap, 100 bin sesli anlatım ücretsiz olarak indirilmektedir.

5.000 den fazla makalesi bugüne kadar dünyanın pek çok ülkesinde dergi, gazete veya internet sitelerinde yayınlanmıştır.

fikirlerinden ve eserlerinden istifadeyle hazırlanan 3 tane periyodik dergi mevcuttur. ilmi mercek, ilmi araştırma ve türk-islam birliği isimli bu dergiler, kimi zaman abonesiz olarak aylık yüz bin tiraja kadar ulaşmıştır. bu dergiler bugüne kadar toplam 6 milyonluk tiraja ulaşmıştır.
åžu ana kadar dergilerin yanında hediye olarak verilen kitap ve filmlerden toplam 2,5 milyon adet materyal halka ulaşmıştır.


--- alıntı ---

devamını gör...
burada pek duyurulmamış nedense, ama zamanında kendisinin bir tarikat şeyhi olduğu ve tarikat evlerinde manken erkek ve kızlarla cinsel ilişkide bulunulduğu ve bulunanlara şantaj yapıldığı gibi iddialar ortaya atılmıştı. hatta yanlış hatırlamıyorsam 2000'in başında polis bu tarikat evlerini basıp kendisini ve bir kaç kişiyi daha gözaltına almıştı. hatta bilumum manken televizyon programlarına çıkarak bu konuda görüş bildirmişlerdi, yamulmuyorsam en meşhuru (bkz: ebru şimşek)

2007 yılında ise sanıklar delil yetersizliği dolayısıyla beraat etmişlerdi. nerden nereye...
devamını gör...
tanesi 100 dolara malolan onbinlerce yaradılış atlasını bedava dağıtabilen, para kazanabileceği hiçbir ticari faaliyette bulunmamasına rağmen şato gibi evlerde yaşayıp en lüks marka kıyafetlerle gezebilen kişi.

bir de bu kadar paranın nerden geldiğini açıklasa iyi olur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar