adnan oktar

ne paranın biryerine koyan adam,ne de beyni ceviz içine benzeyen adam..
çağımızın en büyük hastalığının imansızlık olacağını bediüzzaman said nursi şöyle ifade diyor:"ahir zamanda(ki biz buna şimdiki zaman da diyebiliriz) imanına sahip olabilmek,kızgın kor ateşini elinde tutmaktan daha zor olacak! "
buna bir itirazınız yok herhalde...
şimdi yaşadığımız zamanın,bediüzzaman hz. nin söylediği zamanla pek farkı yok gibi değil mi?
eğer öleyse bu zamanın en büyük hizmetkarı iman doktorları olacaktır..insanları yollarından saptıran,kalplerine şüphe tohumları atan,sonra o tohumları çeşitli propaganda ve yalanlarla dallandıran şeytan yoldaşlarına karşı, aldanmamamız için canla başla çalışan iman doktorları..

bu doktorlardan biri de öyle sanıyorum ki adnan oktar(harun yahyadır)dır..
açın bir evrim teorisine bakın,salim kafalı biriyseniz sorun yok.uydurmacaları,imkansızlık kokan tesadüfleri,oradan buradan toplanan farklı kemiklerle uçan ejderha iskeleti yapanları vs.vs. görebilirsiniz..eğer salim kafaya ve kalbe sağlam değilseniz,acaba! da diyebilirsiniz..çünkü kendileri o bataklığa düşmüş ve sizin de birlikte batmanızı isterler..kendilerini modern zanneder ve sizi geri kafalı olarak görürler..
işte adnan oktar denen zat kendimce o kadar mübarek bir insandır ki,doktorluk görevine soyunmuş ve kalbimizi hasta eden mikroplara savaş açmıştır..bu girişimi onu dünyanın en zengin adamı yapsa dahi hakkıdır,"hizmeti büyük" der,susarım..zira bana malvarlığı,kafasının yapısı falan lazım değildir..bana araştırıp,yayınladığı eserler lazımdır..
bu adam için fazla ileri gitmiş diyenler,madem öyle biraz yüküne ortak olsunlar..
bakın evrimciler nbasıl toplu-birlik hareket edip üstüne gidiyorlar..insan düşündüklerini aksiyona çeviremezse hiçbir değeri yoktur..
bu adam düşündüklerini aksiyona çevirmiştir.."ben Allah'ın izniyle müslümanları evrim denen sahtekarlıktan kurtaracağım" demiş ve o yönde çalışmalara başlamıştır..evde oturup klavye başında,"fazla ileri gitmiş,parayı kıran adam vs.." demenin manası yoktur..eleştireceksen sen daha iyisini yapacaksın..hani?ufukta görünmüyor..!

evrimciler bu adamın sert kaya olduğunu anlayıp fikirleriyle uğraşmamaya,daha çok kendisiyle alay etmeye başladılar..sebebi belli..onlarla evrim konusunda tartışır ve köşeye sıkıştırmaya başlarsan kuşkusuz söyleyecekleri bir kaç söz şöyle olacaktır.:

-bırak harun yahya dan copy-paste yapmayı,

-yahu dostum bunlar zaten bilinen şeyler,harun yahya sadece bunları toparlayıp kaynak haline getirmiş..

-hadi gerikafalı hadi,sen evrimi bilmiyorsun..

-ben evrim teorisini hakkıyla bildiğim için inanmıyorum zaten..

-harun yahya dan birkaç saçmalık öğrenmişsin,onları bana satıyorsun..
..
..
..

gibi bir diyalog kaçınılmazdır ve kendince alay ettiğini sanarlar..

evrimcilerin aptallıkları ayrı bir başlıkta binlerce entry ile tartışılabilir..

gelgelelim güzel kardeşlerim,harun yahya büyük bir hizmet yapmaktadır.allah ondan razı olsun ..isterse paranın biryerine koysun..helal olsun.
devamını gör...
güzel yazıları vardır, hakkında pek birşey bilmesemde..

masonlar harun yahyayı sevmezler.. buda demekki harun yahya ile aynı düşünüyoruz. keza masonlar benide sevmezler.
devamını gör...
adnan hoca hakkında olumsuz yazan arkadaşlara sorsanız hepsinin evinden onlarca kitabı, http://cd.si çıkar. tüm türkiye çapında çok iyi bir irşad çalışması yaptığı gerçeğini hiçbirimiz reddedemeyiz bence
devamını gör...
1956 ankara doğumludur. 1980 yılından beri harun yahya müstear ismiyle 250'ye yakın kitabı yayınlamıştır, söz konusu kitaplar tam 41 dile çevrilmiş ve dünya çapında evrimcileri maymuna çevirmiştir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar