afrin fatihi

şanlı mehmetçiktir.
recep tayyip erdoğan yalnızca ve yalnızca operasyon emrini veren siyasi liderdir.
cephe görmeden fatih olunuyorsa ben de operasyonu destekledim, ben de afrin fatihi sayılıyorum o zaman.
edit: başlığın ilk entrysi silinmiş.!
devamını gör...
ilçe fatihidir.

krallık, beylik, ada, şehir fatihi gördük-okuduk ama ilçe fatihi ilk defa gördüm. çok şükür Allaha...

fethettik dediği ilçe yenimahalle kadar yer değil.
devamını gör...
kıbrıstaki operasyonun yapıldığı şartlar ile günümüzdeki şartları karşılaştırarak reislerine neredeyse rükuya eğilecek kişilerin varlığını ortaya koyan ünvan. şimdi bir fark var. kıbrıs operasyonundan sonra bizzat abdnin kendisinden ambargo yemiştik. şu an ise abdnin senaryosal açıklamaları haricinde hiç bir yaptırımı söz konusu değil. hem de bölgede kendi askerleri varken. kendi askerlerinin burunlarının dahi kanamadığını ayrıca belirtelim. bu açıdan bakarsak afrin gerçekten fethedilmiş midir yoksa bir savaş oyunu mu oynanmaktadır?
devamını gör...
şimdi hiç eğip bükmeye gerek yok. istanbul'un fatihi ulubatlı diyor muyuz. tarih recep tayyip erdoğan yazacak. sevmiyoruz, oy vermiyoruz o ayrı konu ama tarih bu şekilde yazılır.
devamını gör...
recep tayyip ne alaka lan?
kaç cephe görmüş de fatih ilan ettiğiniz bu adamı?
diğer fatihlerin; fetihini, kutluluğunu ucuzlaştırmaz mı ey cahiller bu mukayeseniz?


anlı şanlı türk askerleridir afrin'in huzur elçileri. oranın halkı sevinçle karşılamıştir kurtaricilarını. teröristler daha hızlı koşmak için silahlarını bırakıp da kaçacak delik aramışlardır. titretmiştir yine türk adımları bastıgı her toprağı. becerisinden, kapasitesinden ziyade cesaretine, onu yaradana güvenen imanla yola çıkıp başarmışlardır.

bu yola beraber çıktıkları arkadaşları arasından verdikleri şehitlerin canlarını, beraberken vadettikleri başarıları ile kutsamışlardır.


var olsunlar.
devamını gör...
başarısızlık olsa direkt tayyip erdoğan ve hükümete fatura edeceklerin onlar cephe mi gördü de “afrin fatih’i” oluyor diye saçmaladığı başlık.

ortada bir başarı varsa bu karar alıcılar,sahada gözünü budaktan sakınmayan kahraman türk ordusunun ve operasyon ilk başladığı andan itibaren gerek dua, gerekse yardımlarla elinden elini ardına koyman halka aittir.

olayı durduk yere ötekileştirmeye, ayrıştırma gerek yok. dahi bu zafer “aferine girmeye gerek yok” diyenlerindir de...
devamını gör...
cephe görmek bu konuda kıstas değildir zira günümüz şartlarında hiç bir lider cephe de değildir bu şekilde karşılaştırdığınız da amerikan başkanlarının cepheden cepheye koşuyor olması gerekiyordu ama ne hikmetse koşmadan da dunyayi karıştırmayı başarıyorlar. bir de bir ülke liderinin cephe de olması savaşmak için değil ordunun bütünlüğünü sağlayıp moral vermek içindir bu bağlamda rte de sınıra gitti hulusi akar da zaten sürekli ordaydı. şunu kabul edin tsk afrin'de iyi bir operasyon yürüttü ve sınır güvenliği açısından önemli bir bölgenin kontrolünü sağladı bir fatih aramaya gerek duymayıp tsk'nın başarısıyla gururlanmak gerek diye düşünüyorum.
devamını gör...
kabul etseniz de etmeseniz de bu muazzam bir başarıdır. "düğüne gidiyoruz" diye cepheye giden kahraman mehmetçiklerimizin başarısıdır. doğru zaman ve doğru karar mimarlarının başarısıdır. en büyük rütbeden en küçüğüne tüm emir komuta zincirinin başarısıdır. ardında bıraktıkları boynu bükük ailelerinin, masum yavruların duasıdır. tek yürek olup dualarını esirgemeyen türk milletinin ve müslümanların duasıdır. bu gerçek bir zaferdir ve en önemlisi zafer Allahındır.

" bu israilin oyunu arkasında da amariqa var" ekibiyle " ne var yhhaa" ekibi yine iş başında. " yenimahalle kadar yer" deyip küçümseyenler, counter-strike oynamıyolar paşa. bu bir oyundur diyenler; tsk yeni bir departman oluşturmuş savaş taktikleri ve tekniklerini öğretip, büyük resmi banyolayacak profesyonel ekip arıyorlarmış, mayış dolgunmuş. biz oturduğumuz yerde klavye fatihleri olalım diye tüm bu muharebe ve mücadele.

memlekette doğal afet bile olsa hükümete ve tayyip erdoğan a lanet edenler lütfen siyasal vicdansızlık yapmayın. kusura bakmayın, bu zafer fatihin torunlarının.

buyrun bir daha;

bu bir başarıdır, kabul edin.

bu bir zaferdir, kabul edin.

bu bir fetihtir, sindirin.


ve buyrun bir kez daha;

tayyip erdoğan döneminde olmuştur, hazmedin.

ve zafer Allahındır şükredin.


bu zaferi bu orduya, bu millete nasip eden rabbime sonsuz şükürler olsun.
devamını gör...
zafer başkomutanın hanesine yazılır.
sakarya meydan muharebesinin galibi nasıl mustafa kemal paşa ise, istanbul'un fatihi sultan mehmet ise, afrin fatihi sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'dır.
devamını gör...
fatih bizans imparatorluğunu yıkıp fethedilemez denen istanbulu almıştı rumun elinden.
biz kimin elinde neyi aldık merak içindeyim.
önce ışıda sonra pkkya sonra da ösoya armağan edilmiş müslüman topraklarını mı.
çok mantıklı.
fıratın doğusunda pkkya teslim ettiğiniz 800 kilometrelik müslüman suriye topraklarını konuşmayacağız tabi.
devamını gör...
bunu çizeni en kısa zamanda fetö'dan alırlar içeri benden söylemesi.
uzun adam insanların aklıyla dalga geçmeyi seviyor ama kendisiyle dalga geçilmesi hoşuna gitmeyecektir.
at üstündeki mazisini biliyoruz bu 1.
ikincisi ise bu hangi cephenin çizimi acaba, hangi orduya komutanlık etmiş?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar