#haber  #siyaset 

recep akdağ tarafından bulunulmuş ifade. hülooğğ! günü geldiğinde insan büyük sözlere kanmayı bırakacak.

--- alıntı ---

afrin'e girmeyelim diyordu sayın kılıçdaroğlu. şimdi fena halde sahipleniyor. şanlı ordumuz hükümetinin, cumhurbaşkanı'nın talimatı ile oraya giriyor. başkomutan recep tayyip erdoğan. milletçe el ele vermemiz gereken dönemdeyiz. kılıçdaroğlu'na tavsiyem, dönüp sayın devlet bahçeli'ye baksın. elbette şanlı ordumuz bütün dünyaya şanlı zafer yazmıştır, bunun başkomutanı recep tayyip erdoğan'dır. dün bu iradeyi tenkit eden, karşı çıkanlar bugün ordumuzun yanlışı düzelttiğini söylüyorlar. böyle bir şey olamaz.

--- alıntı ---

buradan
devamını gör...
şimdi çıkıp kıbrıs zaferi ecevitin desen kimse kalkıp sanki kıbrısa gidip savaştı mı demez. ama konu erdoğan olunca illa eline kılıcı alıp cepheye gidecek.

evet erdoğan amerikaya rağmen büyük risk almış ülkenin menfaatlerini korumuştur. tarih zaferi de ülkeyi yöneten kişiye yazacaktır. bu hep böyle olmuştur.

kıbrıs savaşında ölen rum sayısı 4000. şu son 3 yılda pkk ile yapılan mücadelede nereden baksan 10 bin terörist öldürüldü. görüldüğü gibi kıbrıs harekatından kat kat daha büyük bir mücadele ve zafer var.
devamını gör...
afrin, bedeniyle ruhuyla şehit olan askerlerimizin ve en sevdiklerinin ardından bu dünyada kalmanın acısını son nefeslerine kadar yaşamak zorunda olan şehit ailelerinin zaferidir. yetim çocukların dul kadınların, evlatsız kalan ana babaların, kula kulluk etmeyen yalnızca Allah rızası için ölüme giden askerlerimizin zaferidir
devamını gör...
afrin bir zafer değildir.
başarılı bir harekattır.

ama illa 'zafere' bir sahip aranacaksa, kimse kusura bakmasın,
başarısızlık halinde en çok kim eleştirilecekse zafer de onundur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar