ağız tadıyla çekip gidememek

bu konuyla alakalı @president'in başını alıp gidememek ile alakalı yazdığı bir tanım aklıma geldi ki ne güzel ifade etmişti yine,

"herkesten, kendinden bile kaçmak için alıp başını gitmek istiyorsun ama aklındakilerle nereye kadar? bunun bir çözümü olmadığı sürece gitsen neye yarar?"
#6701432
devamını gör...
sorumluluk, vefa gibi hasletler kaynaklı olabileceği gibi her şey bitti derken sen nerden çıktın dediği yeni bir umut ışığı görme kaynaklı da olabilir.

ilerleyen süreçte sorunlar çözülmediyse gitme eylemi de yarım kaldığından devleşir ve edebiyatın mezesi haline gelir, gelebilir halbuki gitse her şey daha kötü olabilirdi. gelgelelim insan hep o bilinmeyenin peşinde. aklı hep yap(a)madıklarında.
devamını gör...
kimse bir süre için hayatına ortak ettiğin, zaman geçirdiğin bir insanın hayatından oh be kurtuldum diyerek çekip gidemez. hele ağız tadıyla hiç gidemez. ezginin günlüğü'nün akşam şarkıları'nda yoksa seni yitirirken yitirdiğim şey mi var? sözü geçiyor. şarkının dediği gibi çekip giderken sadece birini yitirmezsiniz, kendinizden de bir parça yitirirsiniz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar