ahaber.com.tr

hürriyet soma haberlerini dakika dakika verdiği için "hürriyetten soma operasyonu" demiş site.
vicdan mı cüzdan mı sorusuna cevabını vermiş site.
devamını gör...
--- alıntı ---

gazetede bugün yalçın bayer imzasıyla çıkan yazıda, koç grubu'na yakınlığıyla bilinen soma maden'in sahibi işadamı alp gürkan yerlere göklere sığdırılamazken, madenin örnek bir maden olduğundan bahsedilirken gazetedeki ve sitedeki diğer haberlerde her fırsatta hükümet aleyhine yayın yapılıyor.

haberlerde chp manisa milletvekili özgür özel'in, soma'da birçok iş güvenliği ihlali olduğunu belirterek, 20 gün önce verdiği meclis araştırma önergesinin ak parti tarafından reddedilmesinden yola çıkarak hükümete tepki gösteriliyor. ancak aynı hürriyet gazetesi, örnek maden, örnek işadamı haberleriyle şirket sahibini aklama çabasına girerek kendi haberleriyle çelişiyor.

okuyucularının algısıyla oynamayı adet haline getiren gazete, "200 can verildi çalışma bakanı nerede" diye manşet atarken "madenin işletmecisi nerede" sorusunu aklına bile getirmiyor.

--- alıntı ---

bir çok internet sitesi ve tv kanalı somayı son dakika verdiği halde neden hürriyet'i haber yaptığını düşünmek gereken site.
devamını gör...
hürriyet hakkındaki haberi aklıyla okuyanların anladığı haber sitesi. ötekiler fanatizmle okudukları için pek bir şey anlamıyor.

cemaat fanatizmi aydın doğanı bile savundurtuyor ya harbi süfermiş.
devamını gör...
şöyle hayattan umudu kesince moralim bozukken ne olacak bu memleketin hali diye düşünürken bir ziyaret ediyorum burayı keyfim yerine geliyor. herşey yolunda maaşallah
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar