ev kadınlarına neden internet yasaklanmalı sorusunun en güzel ikinci cevabı. ilki kandınlar kulübü diğeri bu ve yeni gelin evleri isimli saçmalık.
devamını gör...
türbeden medet uman, dua kardeşliğini istismar eden, parlak güllü cuma görselleri paylaşan, kültürel kapalıların ağırlıkta olduğu bir varoş platform. ayrıca masum duygularla katılanların da çakal simsarların reklam gelirine katkıda bulunduğunu belirtmeliyim.

bu gibi sayfalarda neler döndüğüne hiç değinmeyelim, zihinler bulanmasın...
devamını gör...
16 arkadaşımın beğendiği sayfaymış. tam 16!
gaydırıgubbak cemileleri anladık da, içlerinde akademisyen, devletin üst kadrolarında yer alan insan da var ya ben ne diyeyim.
devamını gör...
karşılıklı etkileşimin olduğuna inandığım sayfadır.şöyleki müslümanlar gavurlardan etkilendiği gibi gavurlarda müslümanlardan etkileniyor..örneğin arap müziğinin avrupada çok dinlenmeye başlaması..
devamını gör...
bir kere isminde hayır yok. paylaşılan görsel ve alt metinleri geciyorum yapılan yorumlar bir facia. ulan diyorsun bunlarla aynı memlekette yaşıyorum. tamam evlenmeyi istemek iyi hoş da bu kadar mi ayağa düşürülür ayetler hadisler uydurma sözler.
geçen bir görsel mi diyeyeyim ne diyeyim bilemedim bir hz.ali ye atfedilen bir resimli paragraf gördüm. e ama artık oha dedim. dini bildiğin sos olarak kullanıyorlar. ama baksan dinden imandan haberleri yok. çıldırıyorum cidden bunları görünce. e politik gönderme yapmazsam olmaz. seçim meydanlarına inen kutsal kitabı halk tabi ki de sömürücek çıkarı için biseylere uyduracak. içerikten derinlikten yoksun yüzeysel iyice seviye düşkünü bir toplum olduk. Allah sonumuzu hayretsin.
devamını gör...
adam olsan eşinle o fotoğraflarını oraya atmazsın. adam olsan o sayfada o fotoları yayınlamazsın.

ahiretinde duasıymış.... senin yaptığında Allah'ın rızası var mı ki oradan dua istiyorsun ?

> yeni nesil islamcı yarışması.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar