sınıf atlama istek ve arzusu ile görgüsüzlüğü yer yer karıştıran, nişantaşı cafelerinde gezinmekle "beyaz hakan" olabileceğini zanneden , insanı yer yer şaşırtan yer yer hah tam da bunu diyecek bi adam zaten dedirten enteresan kişilik...
devamını gör...
beyaz türk olarak adlandırılan sınıfa, imam hatiplilerin ve mütedeyyin kitlenin aslında öcü olmadığını 21.yy'da yeniden hatırlatan yazardır. leziz yazılar yazar ki, güne onsuz başlamak kötüdür.
devamını gör...
kanımca doğruları yazdığı için ne isa'ya ne de musa'ya yaranabilen bir yazar. yazıları keyif verir. özellikle vakit gazetesi hakkında yazdıkları çok doğrudur.
devamını gör...
yaşar nuri'ye "çık karşıma" diye meydan okuyan, yaşar nuri düelloyu kabul edince de "hastayım" mazeretiyle ringe çıkmayan bir ödlek boksör.
devamını gör...
yazılarında müthiş dengeci. deniz baykala bir çakıyorsa hemen ardından islami kesime giydirerek dengeyi sağlayan karaktersiz, korkak bir polemikçi. yazılarında "özgür takılıyorum, lay lay lom" havalarında olmasına rağmen iki kez üst üste chp'ye çaksın ben de bu yazarlığı bırakacağım :))
devamını gör...
kanal 7'deyken ona alkış tutanların, doğan grubu'na geçtikten sonra yuhladığı kişidir. bu da, kanal 7 severlerin düşünmekten korktuğunun kanıtıdır. nitekim görüşlerini kendileri değil, destekledikleri medya grupları ve siyasal oluşumlar belirlemektedir.
devamını gör...
bundan yirmi yıl önce, "gün gelecek ihl mezunu biri hürriyette köşe yazarı olacak" dense, deli kahin muamelesi görürdü.yaşar nuri'nin bile hürriyette yazması üzerine üretilen şehir efsaneleri düşünüldüğünde ve her şeye rağmen, omurgasını koruduğu hesaba alındığında, hürriyette yazması ciddi bir hadise ve müsaadenizle ciddi bir başarıdır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar