ahmet türk

islamın şartlarından bahsedince rte nin islami hassasiyetlerine bağlılığı konusunda şehadet ettiğimize kani olabilen bir zihniyet,hayret. ayrıca mekan sahibi gibi haydi dağıl falan gibi gereksiz ve nezaketten yoksun,provokatif dtp li ağızlarına sahip birinden (bozuntulardan) de ancak bu beklenir.hiç bir eleştiriye tahammülü yok bunların.

bu ülkeyi sadece pkk lı olmayan kürtler ilgilendiriyor.onlar bizim kardeşimiz ve herşeyimiz.teröristlere gösterecek tahammülü yok bu ülkenin. can alma ile ilgili islamın hükmü açıktır. cehenneme,hadi...
devamını gör...
ne zamandan beri islamın ve imanın şartları içinde "ahmet türkün kürtlerin lideri olduğunu kabul etmek" gibi bir şartı olduğunu düşünmeme neden olan lider bozuntusu.samimiyet testinden sınıfta kalmıştır kendileri.islami hassasiyetlerinin olmadığını söylememe sanırım gerek yok.

devamını gör...
türkiye' yi ziyaret eden abd başkanı barack obama' nın karşısında yerlere kadar eğilmiştir. abd başkanı' ndan bir takım talepleri olmuş, kendisine rapor vermiştir. ancak sevgili barack bu raporu okur mu, yoksa tuvalet kağıdı olarak mı kullanır bunu zaman gösterecek...
devamını gör...
kürt sorunu çıkartan kişilerden bir tanesidir. sürekli kürtlerin ezildiğinden, kürtlerin fakirliğinden, kürtlerin okuyamadığından bahseder, kürt halkına hizmet etmekten bahseder.

+ 12 çocuk yaparken fakir değil, keleş alırken fakir değil, düğünlerde yağmur gibi mermi yağdırırken fakir değil, şimdi mi fakir? devletin atadığı öğretmenleri kesersen, vurursan korkutursan okuyamassın tabiki. madem kürt halkına hizmet etmek istiyorsun düş artık yakalarından.
devamını gör...
kendilerini pek sevmem ama ülkemizdeki baskıcı ve herkesi kendilerine benzetmek isteyen zihniyete karşı yüksek ses çıkartanlardan birisidir.
devamını gör...
kürt sorununun mağduru, tanığı, sanığı olan, halkına kendini adayan bir yaşama sahip geçmişi acıyla dolu bir siyasetçidir. halkı gibidir ahmet türk barış barış ille de barış der ama barışa tecavüz edilen bir ülkede söyledikleri dikkate alınmaz. zenginliğini uyuşturucu, silah, insan kaçakçılığı için kullansaydı türkiye onunla gurur duyardı.

ne yazık ki o bu ülkede en zor şeyi istiyor, kürt çocuklarının ve türk çocuklarının dağlarda birbirini vurmaması için çırpınıyor. işte bu amaçla kandile de giderim, devlete de giderim diyerek her türlü fedakarlığı üzerine alabileceğini belirtiyor. birgün bu ülke barışa tecavüz etmeyi bırakırsa ahmet türk e bir özür borcu olacaktır.
devamını gör...
soyadının, ailesine devlet tarafından zorla verildiği şahıstır. olmayınca olmamış işte, sonuç ortada.
benim için penetrasyon, onlar için asimilasyon.
devamını gör...
soyadı ile bile memleketteki çarpık zihniyeti ifşa eden, retoriği pek kuvvetli olmasa da emektar ve cefakar bir siyasi lider.. 3,5 milyon vatandaşın (yani sadece pkklılar deyip es geçemeyeceğiniz kadar büyük bir çoğunluk) oyunu almış bir siyasi parti liderinin elinin dahi sıkılmadığı bir ülkede yaşıyorsak siyasetin yolunu kapatanların kimler olduğunu bir daha düşünsek gerekir.

türkler ordunun doğu ve güneydoğuda yaptıklarına doğru ismi koyup hesap sordukları gün kürtler de eminim pkk için doğru ismi koyacaktır. aksi takdirde dtp'yi "pkk terör örgütüdür" demeye zorlamak, başkalarını "atatürkçü ve laiksin, değil mi?" diye sorguya çekmek kadar ahlaklıdır. ne demiş üstad: "faşizm, konuşma yasağı değil, söyleme mecburiyetidir"

mevzuyla alakalı bir yazı için: http://http://yenisafak.com...
devamını gör...
bu kadar çok ve boş konuşmasına herkesin musamaha göstermesi için birşeyler yaptırdığını zannettiğim, şey.

not: yaptığı şey cesurluk değil, ailevi birşey.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar