aidin salih

aslen ukrayna'lı sonradan müslüman olmuşŸ bir kadın.
mesleğŸi doktorluk.

yalnız bildiğŸiniz usullerle tedavi etmiyor.

tamamen hadise ve sünnete dayalı tedavi şŸekilleri var.
çok ilginç,enteresan yaklaşŸımları var.
36 saatlik,3 günlük ve 10 günlük oruçlarla insanların tedavi olmasına yardımcı oluyor.
islam camiasında son 15 yıldır çok ünlü ki son 3-4 yıldır popüleritesi hayli artmışŸ durumda.
bütün kimyasallara,doğŸal olmayanlara kökten karşŸı.

incelemeye değŸer kesinlikle.

devamını gör...
kitabını okuduğumda, tıpla alakası olmadığı gibi insanların sağlığını bozabilecek uygulamaların yer aldığını üzüntüyle gördüm. insanların diyetinde suyu oldukça kısıtlayan, net hatırlayamasam da bir ayette "yiyin, için" gibi bir bölümünden önce yenilip sonra içilmesi gerekir çünkü sözcükler böyle sıralanmış gibi bir anlam çıkararak beni dumura uğratan kadın.
incelemeye değmez; sağlığınızdan edebilir.
devamını gör...
söyledikleri ve uyguladığı yöntemlerle doktorları sinir eden, dini söylemleri çok kullanarak insanlarda güven oluşturan, "gerçek tıp" isimli bandrolsüz kitabı el altından 50 tl'ye satılan (fiş fatura tabiki verilmeyen), kendi ekonomisini kurmuş güzelce işleten akıllı bir işletmecidir. tavsiye ettiği bitkileri tabiki kendisiyle bağlantılı bir aktarda bulabileceksinizdir.

beraber çalıştığı insanların verdiği bilgilere göre salih, ukrayna’nın lugansk şehrindeki tıp koleji’ni (türkiye’deki muadili sağlık lisesi) bitirmiştir. daha sonra taşkent devlet üniversitesi’nin biyoloji fakültesi’nden mezun olmuştur. diploma tezi, yabani hayvanların fizyolojisidir.

devamını gör...
benim bir çok sağlık sorunumu ama doğru ama yanlış saptamış kişi. ben de onun burcunu doğru tahmin ettim etrafımdakiler şok oldular arete sen müthiş bir insansın dediler. neyse işte bu da böyle bir anımdır.
devamını gör...
tesbih candır... 33lükler güzeldir ama en güzeli 99luklardır... benim için en güzeli kokadan olanıdır... koka çekmek sabır işidir zira çekilmemiş koka güzel değildir koka çektikçe güzelleşir...
devamını gör...
doktor değilim ama anlattıkları çok mantıklı kulak vermekte fayda var. oruçta, hacamatta şifa vardır hadisi var iken şifayı bunlarda aramak kadar doğal bişey yok. zaten genel olarak doğal beslenin ve oruç tutun diyor. henüz söylediklerinden zarar gören de yok. velhasıl okunmalı, dinlenmeli.
devamını gör...
tavsiyeleri uygulanabilir güzel şeyler ama dini olarak uygulanması caiz değildir/haramdır demiş olduğu şeyleri sorgulayın ondan sonra karar verin.. misal: aidin salih; "eşler(karı-koca) birbirine kan veremez haramdır" der. kaynak olarak verdiği ayetler ölü eti yemenin, kan içmenin haram oluşunu anlatan ayetler..
devamını gör...
yitik şifanın izinde bir ömrü ümmeti muhammed ve bil hassa insanlık için şifayı aramakla geçirmiş, akabinde yine islam kaynaklarından, tıbb-ı nebevi den faidelenerek biz müslümanlara ahir zamanın illetlerinden kurtulabilmenin kapılarını aralamakta vesile olmuş dualarımızla her daim hatırlamamız gereken nadide bir insan, profesör, doktor, kul.

Allah ondan razı olsun. yazmış olduğu kitaba başlayacağım kısa zamanda güzel anektodlar paylaşmayı düşünüyorum.
devamını gör...
kendisinden yeni haberdar oldum.yitik şifa adlı kitabını almayı düşünüyorum. geleneksel tıpla ilgili tavsiyeleri var. hacamat ve sülükle birlikte birçok kürleri ve özellikle açlık üzerine tedavi seçenekleri var. bir nevi detoks. şifa orucu diye de geçer.
devamını gör...
bir arkadasıma 2 ayda 12 kilo verdirmiş (daha da fazla olabilir) suratını vernik atmışcasına canlı gösterecek beslenmeyi öğretmiş olan rahmetli zattır. ben dediklerini yapamam ama yapanlarda gördüğüm fiziksel dönüşümler mükemmel fakat daha sonra iç hastalıklar alanında bir zararı var mı bilemiyorum!
devamını gör...
mekanı cennet olsun.
bir baş ağrısı için çuval çuval haplar yazıp insanları kimyasallara boğan, bir süre sonra bağışıklığı güçsüzleştiren, bir ateşte antibiyotik yazıp vücutta tüm faydalı bakterileri öldüren modern(!)tıpçı doktorların aksine kendisi derdi veren Allah'ın dermanını da doğayla bize sunduğunu söyler. 

hastalığın derecesine göre açlık kürleri önerir. 36 saatliğini yapabildim en fazla. bu bile inanılmaz değişimler yaşattı.
başta yapamam diyorsunuz ama sonra alışıyorsunuz. *
devamını gör...
ben de 3 günlük açlık orucunu yapabilmiştim. ciltteki değişim dahi görülmeye değer.
içini bomboş hissediyorsun. zihin de bi berraklık oluşuyor.
bunlar benim tecrübelerim idi tabi.
modern tıbba antitez hükmünde çok çalışması var. kitabının alınıp okunmasını; "sağlığına dikkat eden bütün herkese öneriyorum."
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar