aile borcunu her gün tecavüze uğrayarak ödemek

suriyeli bir kadının yaşadığı dram.

kaçakçıların organizasyonu ile avrupaya gitmeye çalışan aile kaçakçılara borcunu ödeyemiyor. kaçakçılar her gün kadını taciz ediyorlar ve en sonunda kadının kocası kadını kaçakçılara sunuyor. bundan sonra ise yolculuk boyunca her gün kaçakçıların tecavüzüne uğruyor.

ve daha nice tecavüz/taciz hikayesi. düşene bir tekme de sen vur. ihtiyaç içinde kıvranırken her türlü teklife açıktır zaten. ama akp/rusya/esed filan falan. insanlık mı, müslümanlık mı, kardeşlik mi geçecen canım onları.

http://www.haberler.com/sur...
devamını gör...
küçük emrah filmlerinden aşina olduğumuz sahneler. suriye'liler geldikten sonra bu tür haberlerin çıkması doğal ama kanaatimce onlar gelmeden evvel de kendi kızını ve eşini pazarlayan hatta onlara tecavüz eden rezil rüsva adamlar vardı. bugün suriyeli mültecilerin ülkeye gelmesini doğru bulanlar yalnızca ah canım yaa çok üzüldüm şeklinde karşılayan insanlardır. bunların dışında bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığından ileri gidemedik.
devamını gör...
evli olan lafini kadinin esinden zulum gormesin olarak algilayip dehsetle geldigim baslikta buldugum daha dehset icerik.

simdi kim o kadinin esinin ve muhtemelen cocuklarimizin vardir cocuklarinin psikolojisini insanliga bakisini duzeltecek.
serefsizliktir...
devamını gör...
sözlüğü kapatıp hatta telefonu kapatıp ölmeye gidebilirim artık dediğim haberdir.

örneklerini ve daha fazlasını balkan mezaliminde okumuştum gerçi ve okumayı bıraktım ondan sonra ; gerçekten şaka değil uzun zamandır kitap okuyamıyorum..
insanlık tarihi ölüm zulüm kan gözyaşı ve tecavüz tarihi..
devamını gör...
gerçekten büyük bir travma ben de kesinlikle ortadoğuluları sevmiyorum ama bu yaşanılan dramı görünce insan kendi insanlığından da şüphe duyabiliyor.
devamını gör...
zulme uğrayan kadın. çocuklarına zarar verilmesin diye kabul etmiştir. eşini sunan orul orul ortadoğu evladını çok merak ettim. öldürseydi, ölseydi orada. vatanlarından kaçmak yerine vatanlarını savunup devletlerine arka çıksalar bunlar yaşanmazdı. kadının suçu yok. kocası nereye karısı oraya. bütün suç gavat kocadadır. kendi vatanında ölmek, şu zulmü yaşamaktan yeğdir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar