aimp

rus malı müzik oynatıcı bilgisayar programı. winamp'tan daha iyidir. şŸarkı çalarken kapatırsanız, açtığŸınız zaman kaldığŸı yerden devam eder. ram'den az yer. güzeldir, hoşŸtur.
devamını gör...
ne winamp ne media player ne foobar ın eline su dökebileceği bir müzik oynatıcısıdır . playlist olayı değişik ve güzeldir .
listesine 10-20 album atınca kafayı yiyen oynatıcılar gibi değildir , bilgisayarı yormaz.
devamını gör...
kafayı yememe sebep olan müzik oynatıcı zımbırtı. aslında on numara programdır ama windows 7'de bir türlü çalıştırmayı başaramadım. mp3 dosyasını sürüklüyorum bırakıyorum listeye olmuyor, gidiyorum dosyanın üzerine tıklıyorum yine bir tepki yok.

edit: sorun çözüldü yani anlamadım nasıl çözdüğümü ama oldu işte birden çalışmaya başladı.
devamını gör...
aimp 3 versiyonunu kullanıyorum hayli zamandır. boşa kabız olmuşuz yıllarca winampla. isim vererek ayrı ayrı çalma listeleri hazırlayıp kullanabiliyorsun. winamptaki gibi 'çalma listesi' kaydedip her seferinde listeye gidip tıklama derdin yok. bütün listelerin oynatıcının üst tarafında yan yana duruyor. saniyesinde bir başka listeye, şarkıya geçiyorsun. arayüz tasarımları desen birbirinden ilginç. euphoria remix (all-in-one) diye bir de ara yüz tasarlamış birisi. her şey elinin altında. hele bir de her zaman işlem yaptığınız sayfaların üstünde görünme seçeneğini işaretleyebileceğiniz küçük bir kutuya dönüşüyor ki bildiğin şirin. bilgisayarı yormamasından falan zaten bahsedilmiş, girmiyorum bile. on numero bir program.
devamını gör...
bir kere kullananın üzerine gül koklayamayacağı program. equalizer ayarları çok daha rahat yapılabiliyor ve playlistlere çok kolay ulaşabiliyorsunuz. ama en sevdiğim özelliği evrensel tuşlar atayabilmemiz. program arka planda iken dahi playlistler arasında ve şarkılar arasında ileri geri yapıp durdurup devam ettirebiliyorsunuz ki laptop kullanan birisi olarak fn ile birlikte basılan media tuşlarından nefret ediyorum.
devamını gör...
mp3 dinlemek için piyasadaki en iyi program. hatta winamp la kıyasalanmayacak kadar iyi bir program. işini dört dörtlük yapıyor. 2-3 senedir problemsiz kullanıyorum. skin desteği, özelleştirme imkanı vermesi ve player ile yüklenen audio library, tag editör ve audio converter gibi programlar çok iyi. karşılaştığım tek problem şu an kullandığım v3.55 versiyonunda tag editör sağlıklı olarak çalışmıyor. bunun dışında kullanmaya başladığım günden bu yana hiçbir problem ile karşılaşmadım.
devamını gör...
android uygulması da çıkmış programdır ve telefonumda birçok mp3 player kullanmış biri olarak diyebilirim ki şu ana kadar kullandığım en güzel android mp3 player programını yapmışlar. henüz beta aşamasında gayet iyi çalışıyor. ruslar işi biliyor.

https://play.google.com/sto...
devamını gör...
günde en az 2-3 bilgisayar kuruyorum. kurduğum standart programlar arasında aimp'te var. kendisini severim. işini sağlam yapar, winamp ı aratmadığı gibi ondan da iyidir.

geçenlerde program güncellendi ve 4. versiyonu piyasaya çıktı.

ama son günlerde şöyle bir durumu var. program ruslara ait bir program ve daha önceki versiyonlarda default dil olarak ingilizce gelirken versiyon 4'te kürtçe geliyor. bilinen bir şeydir zaten hemen hemen bütün programlarda default dil ingilizce gelir ama bunda kürtçe geliyor. hayır kürtçeden rahatsız olduğumdan filan değil. türkiye ile takışan rusya kürt kartı ile oynamaya çalıştı. acaba bu default dil olayı da bununla ilgili mi diye merak ettim. eğer ilgiliyse gerçekten çok çocukça. rusya'nın atarlı ergen triplerine dahil edilebilecek bir hareketi.
devamını gör...
şu anda dinlediğim müzikleri 2000-3000 şarkılık bir arşivden zevkime göre bir rastgelelikle çalan program. seviyoruz kendisini. tabii çok daha iyi özellikleri var kendisini sevmek için, yukarıda cipiu abi defaatle açıklamış.
devamını gör...
bir önceki sürümünde medya player tarzı yatay bir arayüzle karşımıza çıktı ama sevilmediğini farketti galiba ki şu an 3.50 beta sürümünde o hatadan dönmüş program. fakat bu defa da beta sürümüyle ilk defa bir yavaşlama, kaslama görülüyor. özellikle playlist yüklerken donmalar oluyor. beta sürüm nazı deyip geçiyorum ama inşallah tam sürümde düzeltirler.
devamını gör...
müzik dinleme programı. neden bu kadar geç keşfettim bilmiyorum. meraktan indirip kurmuştum ve çok beğendim. etiket düzenleyici, dsp, ses dönüştürücü, zamanlayıcı ve alarm, kullanım kolaylığı ve basitlik...

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.