ajan smith

kendisinden istediği kadar üretebilmektedir sanırım.

adamı bir kere öldürdüler, ardından diper filmlerde hepimiz ajan smithiz der gibi çoğalmaya başladı.

devamını gör...
why mr anderson why, repliği ile hafızalar kazınmıştır. ayrıca bu abimiz yüzüklerin efendisin'de de mükemmel oyunculuk sergilemiştir.
devamını gör...
neo ile diyaloglarında kendini ne kadar haklı çıkarmaya çalışırsa çalışsın, neo'ya gizli bir hayranlık beslediğini düşünüyorum. kişi elbette kendinde olmayanı ister.
devamını gör...
"insanlar memelilere benzemez, çünkü memeli canlılar bulundukları ortama uyum sağlarlar. insan ise bulundukları yeri sonuna kadar kirletip yeni yerler ararlar. bunu virüsler yapar. insanlar virüstür" deyişini unutmadığım ajan.
devamını gör...
neo'yu vurduğu sahneden ne denli garantici biri olduğunu göstermiştir..

adamcağızın göğsüne yarım metre mesafeden 14 kurşun boşalttıktan sonra, bir de öldü mü diye kontrol ettiriyor yancılarına!
devamını gör...
anti karakter olarak iyi yazılmış olduğunu düşünüyorum. medeniyet hakkında öne sürdüğü görüşler üzerine düşünülebilir özellikte. karakteri canlandıran hugo weaving de oldukça başarılı bir oyunculuk göstermiş olduğu icin the matrix 99 yapımı olsa da tekrar.tekrar izlenebilecek bir film olmuştur.
devamını gör...
neo yu her gördüğünde n'apıyon süt oğlanı edasıyla ''mr anderson'' vecziyle ortama giriş yapan matrix filminin ölmek bilmez kod yazılım veya bug'ı..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar