ak parti-feto-cia iliskisi

simdi cia ile feto arasinda iliskinin var oldugunu kabul ediyoruz. bu iliskinin cok uzun sureden beri var oldugunu da kabul ediyoruz. peki feto ile akparti arasindaki iliskide malum. yani uzun sureler birlikte hareket ettiler. biliyoruz ki feto ergenekon ve balyoz davalari araciligiyla kemalistleri siyasi sistemden tasfiye etti ve akpartiye sistemde tutunmasi icin yardim etti. peki bunun cia destegi olmadan yapildigini niye dusunuyoruz ki? bu feto sadece 2013 yilindan sonra mi ciayle birlikte calisti? daha once de calismadi mi ? ee cia feto araciligiyla akpartiye yardim etmis olmuyor mu?

ıste bunlar hep kafada deli sorular.
devamını gör...
merhaba ben 2-a'dan berke . şimdi tespit yapıcam . ak parti cıa'yla ilişkilidir. nokta.

tadında bir savunmayla kanıtlanmaya çalışılan durum . belli bir döneme kadar ak parti'nin gerek fetö bağlantısıyla gerekse doğrudan diğer istihbarat kuruluşlarıyla çeşitli meseleler üzerinde çalışıldığı yönünde benim de bir kanaatim bulunmakta . hatta ve hatta ; halkbank konusunu kapsayan 17-25 aralık'tan önceki süreçte iran gizli servisiyle dahi bir bağlantı içerisinde olduğuna inancım, okların o yönde olduğunu gösteren çeşitli delillerde bulunmakta. doğrudur , yanlıştır detaylarına hakim olamadan net bir yorum yapmamız zor .o zamanki konjoktürel durumu baz alarak bir araştırma ,soruşturma yapılmadan da ortaya tüm çıplaklığıyla sunulacak meseleler değil. yalnız bunları da buralarda ilkokul sloganlarıyla kendimizce kanıtladığımızı sanmak üzücü.
devamını gör...
fetö cia yada yada fbi ile alakası yada bağlantısı olmayan bir gruptur bunu görmek gerekir. ak parti öncesinde sabetayist kökenli, islam düşmanı kişilerin şiddetine eskitmesine maruz kaldılar. süleymancılar, diğer nurcular, ne kadar topluluk varsa hepside aynı kefede baskınlar yedi, dindar oldukları ve görüldükleri için yaptırımlarla karşı karşıya yaşadılar.

fetönün fbi yada cia bağlantısını ilk söyleyenler fetö nün bu gün devlet yapılanmasını bilmeyerek ki bu ak partinin sayesinde olmuştur, islam karşıtı yani desteğini dışarıdan alan, devletin malum noktalarından fazla istihbarata sahip olan kişilercedir. bu noktayı düşündüğümüzde islam düşmanlarının söylediği sözleri önemsemek saçmadır.

fetönün fbi yada cia bağlantısı olması demek dokunulmaz olması demektir, kimse tutup reiscilik yada particilik oynasın, olay onu minute olayı değil gerçek dünya siyasetinden bahsediyoruz, bizim gibi ülkelerin liderlerin tüccar olmaya devam ettikte ülkenin gelişmesini ve yapılan işleri peşkeş ihaleler harici konuşamadıkça bu durum böyle olmaya devam edecektir.

zamanında islam düşmanlarının dindar topluluklarına hepsine birden yaftası vardır.

fetö ak partinin siyasi destek açlığı ile destekleyerek büyüttüğü, söz hakkı sahibi olmasını sağladığı bir oluşumdur. bu durumu insanlar görmesin diyerek; kandırıldık cümleleri ile bunlar fbi ajanı söylemlerini teraziye koymak gerekir. kandırılıyorsun, evet bunlar fbi yada cia ajanlarının yönettiği oluşum peki fbi yada cia bu ülkede sadece fetö olarak mı var? diğerlerine neden dokunamıyorsun diye sorarlar adama.

fetö ak parti ile şımarmış, şımarıklığın ve siyasi üstünlüğün sarhoşluğu ile yolundan çıkmış, konum, koltuk budalası olmuş oluşumdur. evet ak parti ile birlikte güzel bir evlilik süresi geçirmiştir şimdi boşandılar belki belli bir yaş gurubu bu mevzuyu anlamaz şöyle anlatayım iki sevgilinin ayrılığının hemen ardından, erkek pe***nk kadın tarafı ise yollu olarak adlandırılır aynı mesele işte. tutup o cia bu fbi muhabbeti yapılmasın.

demek oluyor fbi yada cia veya mossad gibi istihbarat oluşumlarının durumla alakası yoktur.

ak parti; tüccar siyasilerden oluşan ülkeye yaptıkları her iş her güzel gözüken hizmetinin arkasında peşkeş ihaleler olan bir siyasi oluşum,

fetö; ak partinin oy ve siyasi destek ihtiyacını karşılamış bunu neticesinde elde ettiği güçlerle şımarmış oluşumdur. bu tanımları oraya buraya yamamaya çalışmayın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar