ak parti iktidarından sonra dünya sözlük

tepe kadrosunu hariç tutarak değerlendirmek gerekir kendisini. çünkü ne "mahalle"lerini korumaya çalışan kesime ne de muhalif kesime tam manasıyla yaranacaktır. aslında böyle bir derdi de yok bence yönetimin.

esas kastedilen tayfa ise mahallesinden çıkacak yeni partiyi bekleyecektir. bu esnada o yeni partinin altyapısı hazırlanacağından dolayı bu sözlük, onlar için yine mühim bir merkez olacaktır.
devamını gör...
ak parti iktidarı sırasında ne ise o olacaktır. kaliteli bir ton yazar tanıdım şurda hepsi siyasi olarak farklı çizgide, oturup dünya sözlüğün taraflılığını konuşacaksanız dönün kendinize bu taraflılık ortamında ben kime yamanmak için buradayım diye bir sorun.
devamını gör...
muhtemelen modlar arasında kripto fetöcüler gibi kripto aktroller var ve rejim aleyhine olan entry'leri sinsi sinsi siliyorlar.

öncesinde ak parti ve tayyip erdoğan'ın açılım sürecinde yaptıklarnı ve şu anki tavırlarıyla taban tabana zıt politikalarını ironiyle belirttiğim entry'ler de -ki sözlük formatına uzun yıllardır aşina ve "tanım" formatını benimsemiş biri olarak- eften püften sebeplerle silindi.

bu algıyı kırmak yine yönetimin elindedir. benim de samimi inancım kurucuların bu kafada olmadıkları ama dediğim gibi;

bahsini ettiğim kripto aktroller fetö'yle yıllardır ortak çalışmış adamlar. adamların bütün olayı zaten sinsilik, kaos ve milleti kutuplaştırmak. dikkatli olsunlar..

ekleme: bu entry'den sonra hiç yaşanmamış gibi ortadan kalkan entry'im çöp kutumda beliriverdi..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar