ak parti'ye istanbul'u biz kaybettirdik

haber aşağıda isteyen doğrudan oraya bakabilir. ben saadet partisini son zamanlarda anlamakta güçlük çekiyorum. seçime bir etki yapıp yapmadığını seçim yenilendikten sonra tekrar görme şansımız olacak. ak parti'ye seçim kaybettirdik demek tabi insana bir hoş geliyor. fenerbahçe'de 40 yıl kendi sahasında yenilmeyen mençistır yunaytıda karşı kazanmıştı. ha kazanmıştı demeyelim fener kaybettirmişti demeliyiz.

kaybettirdin de hacı dayı sen mi kazandın? sen mi kazandın? sen mi kazandın? 3 kere sordum birine cevap versen yeter. bu ülke için muradınız ak parti'ye seçim kaybettirmek mi yoksa ülkeye faydalı olmak mı yoksa katiline aşık olduğundan mı yapıyorsun. hacı dayı* o kız* sana bakmaaaaaaz.--- alıntı ---

"saadet partisi hatibi ve avrupa milli görüş teşkilatı'nın önde gelen isimlerinden olan hasan damar, bursa'da partinin bir etkinliğinde yaptığı konuşmada, saadet için türkiye'nin en güçlü partisidir dedi.

damar, ayrıca ak parti'ye seçimi kaybettirenlerin de yine kendileri olduğunu söylerken "istanbul’da 120 bin oy aldık, ak parti 15 bin oyla kaybetti. türkiye'yi ve istanbul'u kaybettiren saadet partisi'dir. bunu herkes böyle bilsin. ak parti'ye yine kaybettireceğiz. saadet partisi'ne gönül veren kardeşlerim görün bunları." ifadelerini kullandı."


--- alıntı ---
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar