ak parti ye oy vermeyenlere saydıran adam

ekşi de görünce bi bakayım dedim...eksi nin baskalasimlari anlamamis ama...biz yakinen biliyor ve hak veriyoruz abimize...bi insan bu kadar mi doğal ve icten olur...fethullahcilara soylediklerini ben bile dile getirmemistim...ama aynen valla...onun da dediği gibi yuzlerinden gozlerinden gelsin sebep olanların....

tanim: sivesine bayildigim abi...
devamını gör...
şu saydıranları ciddiye almayacaksın da, okumuşundan okumamışına saydırıyorlar. ırgat diyeni ayrı, pişmaniyeye çevirmek isteyeni ayrı.
lakin kimse şunu sorgulamıyor: akp'nin doğu bölgesinde oyların düşüşü söylendiği gibi; vekil adayalarından mı?, ırkçılık çıkışlarından mı? yoksa çevremizde ki dindar kürtlerin beyanları mı: " insanların başlarına silah dayadılar. silah zoruyla bir çoğu oy verdi". bu beyanları veren bir değil, iki değil,üç değil.
peki? bir insanın korunması gereken en başlı değeri olan: can mal emniyeti sağlayamayan devlet yönetimi? aa pardon şehit haberleri gelmiyor, duble yollar,tüneller, deprem sonrası konutlar, oy vermediniz nankörler.
devamını gör...
ak partiye oy vermemek adına ruhunu satıp, oy verenlere saydıranla aynı durumda olan adam.bunların kafalarını tokuşturacaksın al birini vur ötekine işte.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar