ak troll

bu sıfatı taşıyan gençlerin varlığı beni çok rahatsız ediyor arkadaş. al işte esat ç örneği.
ben burada bedavaya reza zarrab'ı bile, ve hatta egemen bağış'ı en sofistike argümanlarla savunuyorum. hayır yani işsiz olmasam bedavaya yine yaparım da arkadaş üç beş bir yolluk atın. buradan sevgili ak parti şişli ilçe teşkilatına bir kez daha sesleniyorum.
devamını gör...
begenmedikleri kisilere kufur hakaret tehdit ne varsa ederler, profillerine evlad-i osmanli yazmayi da ihmal etmezler. anlamadigim osmanli evlatlari ne zamandan beri kufurbaz olmus.

devamını gör...
2 sene oncesine kadar bunyesinde bulunan malum teror orgutu mensuplarınca kınanan kisilermiş. seni versinler ellere beni vursunlar. vururlar zaten. sen zaten sam amcaymissin ya la diyenin etiketidir.

yuksek doz dikkati icerir.
devamını gör...
milli irade gücünün kendilerine ak parti vasıtasıyla verilmesinden dolayı ak partiye destek olanlara aktroll mü deniyormuş?
haa güzel bir şeymiş o zaman.
ama yok paralı eleman deniyorsa, bunu söyleyenler için kişi kendinden bilir işi diyoruz.
sizin oralarda işler böyle dönebilir, ama bizim buralarda yani yüzde ellilik kısımda vatanseverler birbirine yetiyor.
devamını gör...
anasını boyayıp babasına sattıktan sonra satılmamış gibi davranıp dedesine, amcasına hatta herhangi bir çıkarı varsa teyze halasına bile satabilecek insanlardan oluşurlar.
devamını gör...
şimdiki hedefi saadet olan kesim.. müslümanlığını sorguluyor bir de saadetlinin..
--- alıntı ---

ak partiyi devirmek için teröristlere oy verenler ve oyu bölen saadet partisi asla müslümanlıktan ve davadan bahsetmeyin!vebalınız çok ağır

--- alıntı ---
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar