ak trollerin aldığı maaş

seçim sonrası bence indirim yapılır. ne kadar ekmek ne kadar köfte. daha çok çalışmaları lazım. ben olsam 1300 tl + sınırsız akbil verirdim. otobüste toplu taşımada toplu açılışta bile 'aköpööö yö kimse eleştörömözz' diye tanım girerlerdi.
devamını gör...
siz böyle konuşmak için ne kadar alıyorsanız o kadardır, şüpheniz olmasın.

sonradan gelen edit: başlık üzerime kalmış. kalkıp hiç yoktan böyle başlıklara tanım yazacak biri değilim. şu anda görünmeyen üstteki tanım sebebiyle yazılan bir tanımdır.
devamını gör...
7000 lira net maaş + özel sağlık sigortası + açık büfe kahvaltı ve öğle yemeği + ehliyeti olana araç, olmayana taksi harcırahı + 4 mevsim için birer tatil + ayda 1 gidiş dönüş uçak bileti + iphone cep telefonu+ bilgisayar başında giymek için atlet pijama takımı ve sınırsız çekirdek.

daha azına çalışan başka partilerin trolleri varsa gerizekalıdır.

edit: harbiden ya kıskandilar ya da daha azına çalışıyorlar. lan gelin ben sizin aç karninizi doyururum. yazık hangi partinin trolüyse.
devamını gör...
aktrol ney lan? onlar partisini ve ülkesini seven halk, vatandaş, milliyetçi, Allah korkusu olan, kul hakkı nedir bilen, insanları engin bilgileri ve açıklamaları ile aydınlatan kimseler sizler tutmuş trol diyorsunuz, algı yapıyorsunuz arkadaş, yazıktır günahtır. büyük dünya liderimizi sebzelerden ve yeni hava limanından vurarak ekonomik olarak dara sokuyorlar siz neyin peşindesiniz, oğlum uyduruk hava limanı lan bahsettiğimiz oradan bile büyük zarar veriyorlar ülkeye siz hala..

onu boşverinde eğleniyor musunuz trolcükler?

durmak yok algıya devam.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar