akıl defteri

demokrasiyi özümsemiş gerçek 'aydın' ların ülke gündemini konuştukları düzeyli, tartışma programı.
pazartesi: 21:00
sali tkr: 13:30
devamını gör...
hiçbir siyasi partiye angaje olmamış, hiçbir düşünceyi körükörüne desteklemeyen gerçekten aydın üç kişinin, izleyicilerin de mesajlarıyla katılabildiği interaktif sohbet programı.

objektif 1 aydını bile bulmanın zor olduğu dönemde üçünü bir araya getirenleri kutlamak lazım. aydın kisvesi altında profesyonel ilüzyonistlik yapan kimseleri izlemekten sıkılmıştık. ilaç gibi geldi.
devamını gör...
3 aydın geçinen salağın programı.bi tanesi has partiye oy vereceğini açıklamıştı bir diğeri üniversite sınavlarında birinci olanların ekseriyetinin işsiz kaldığını yönünde deli saçması bir yorumda bulunmuştu-ki ömrümde iki tane derece yapmış çocukla muhabbet etmişliğim vardır ikiside çok çok iyi yerlerdeydi- sonuncusunun ise şarkda dalkavukluğun yaygın olduğunu garpta yani batıda ise bilek gücünün önemli olduğu şeklinde bir ifadesi vardı.
devamını gör...
18. (Tematik)
(alm. neger, teleprompter; fr. téléprompteur, n&gre (a.); ing. teleprompter, television prompter, prompter, prompting device, cue card, cue flipper, crib card, script roller, goof sheet, idiot card (a.), idiot board (a.), (abd) idiot sheet (a.); eski.t. telepromptır, otokö) : tv. konuşmacılara yardımcı olmak amacıyla kullanılan, çok çeşitleri bulunan bir araç: alıcının gerisindeki bir yere konan bu araç, genellikle, iri harflerle yazılı bir metni istenilen hızda döndüren bir silindirden oluşur. (‘teleprompter’, bu aracın en yaygınının ayırmacıdır).
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar