aknetrent

roaccutane'ın muadili olarak satılan akne ilacıdır.benim tedavim biteli,6 ay oldu.ilk başta zoretanin kullanıyordum daha sonra , devlet ilacın tamamını karşılamdadığı için iki ilaç kutuya her seferinde 50 liradan fazla fark çıkarıyorlardı,para verince de zannediyorsun ki bu daha etkiil kesinlikle öyle bir şey söz konusu bile değil.aknetrent aknegen bunlar muadildir,sadece ülkemizde üretildikleri için devlet fark almıyor.herneyse,7 ay kadar kullandım,gerçekten çok acayip deneyimler yaşadım kurumanın her tipini yaşadıım,kuruluktan günde bilmem kaç kere burnum kanardı.deri o kadar hassalaşıyordu ki elimin üzerine suratımı yasladığımda sakalımın deriyi tahriş ettiği yerler çizik olurdu.ben de deli gibi akne yoktu ama vardı ve bazıları çok ağrı yapıyordu.ilacı kullanmadan önce yorumlara baktığımda daha sonra geri çıktı diye yazanlarda olmuş, dediğim gibi benim tedavim biteli 6 ay oldu şükürler olsun mis gibi de duruyor.7 ay bir ilaç kullanma süreci oldu,illk 3 aydan sonra çok büyük ölçüde surat düzeliyor zaten.

eğer ergenlik biteli yıllar olmuş ama hala akne çıkıyorsa bu bir rahatsızlıktır ve deneyimlerle sabit, ilaçtan başka hiçbir yol geçmesini sağlıyamıyor.şifası Allahtan...
devamını gör...
akne tedavisinde kullanılan ilaç.
henüz 6. günümde olmasına rağmen değişimin farkındayım. yılardır bitmeyen akne problemime çözüm buldu gibi hem de sadece 6 günde. tabii devamı gelcek. yaklaşık 6 ay süren bir tedavi gerektiriyor.
yüzde soyulma, dudaklarda kuruma, sırtta ve belde ağrı, burun ve gözlerde şişme gibi belirtiler gösterdi. sabır isteyen bu tedavinin süreçlerini zaman zaman yazacağım ki kullanmak isteyen arkadaşlarım için bir ön bilgi olsun.
devamını gör...
antiabdest de denebilir zira kuruyan ve akabinde kanayan dudaklar ve burun sizi çileden çıkarabilir. sivilceler aşırı ağrı sızı yapmıyorsa bir de henüz 17 18 yaşında iseniz bir kaç sene daha beklemeyi, eski yöntemlere devam etmeyi öneririm.
devamını gör...
şu dünyada "siyah nokta temizler" dedikleri ne varsa hepsinin hava cıva olduğunu bir ayda bana ispatlayan ilaç.
bir ay kullandıktan sonra yüzünüze bakış açınız bile değişiyor, mağazada giydiğiniz bir kıyafetin üzerinizde çok güzel durduğunu düşündüğünüz anki bakışınızla bakıyorsunuz aynada kendi yüzünüze.
**
devamını gör...
ortaya çıkardığı dudak kuruluğu ile dün neredeyse matrix'te neo'un ağzının ajan smith tarafından tamamen kapatıldığı haline benzer şekilde uyanmama sebep olan ilaç.
hayatımda hiç böyle bir şey yaşamamıştım. alt dudağımın birazı üst dudağıma, üstün birazı da alta yapıştı sanırım. kafamda da deniz seki çalmaya başladı o sırada, "canımın acısını bir ben bilirim." diyerek. *
devamını gör...
7.5 ayin sonunda biten tedavimin başrol oyuncusu. zor ve uzun bir süreç. kararlı olmak ve sabretmek şartıyla sonucu mükemmel.
devamını gör...
izotretinoin -ki kendisi a vitamini türevidir- etken maddeli bir ilaçtır. oldukça fötotoksiktir. yani anne karnındaki bebeğe kap hastalıkları, zeka geriliği ve buna benzer daha bir çok yan etkisi vardır. bunu önlemek için ilaç kullanmadan bir kaç ay önce ve ilaç kullandıktan bir kaç ay sonra olacak şekilde gebe kalınmamalıdır.
bir de tretinoin vardır ki daha etkii ve daha zararlıdır. öyle ki bu ilacı kullandıktan sonra 2 sene gebe kalınmamalıdır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.