utanmadan ortamlarda akp fetöyle şöyle böyleydi diye konuşan tipler. fetönün daha memleket hayrına çalışan bir sivil toplum örgütü zannedildiği zamanlarda akp fetöyle işbirliği yaptığında, sırf fetö islami bir camia diye düşman olanlar sonradan fetönün ne mal olduğu ortaya çıkıp akp fetöyle savaşmaya başlayınca fetönün önüne yattılar. 15 temmuz olmasa hala fetö güzellemeleri yapacaklardı. ve hala utanmadan sıkılmadan, arlanmadan, ahlaksızca, edepsizce konuşup duruyorlar.

ulan fetönün terör örgütü olduğunu akp basbas bağırırken zaman gazetesi önüne akpliler mi yattı, ara bulucu seni. 15 temmuz olmasa ne halt yiyeceğinizi bilmiyormuşuz gibi gelip burda aslan kesiliyorsunuz. yeter lan utanmaz vatan hainleri.

edit: "akp fetöyle iyiyken"e takılanlar akp fetöyle savaşırken fetöyle iyi olanlara niye takılmıyor acaba? neden lan? basit bir soru bu. neden zaman gazetesi önüne yatanlara hönkürmüyorsunuz? bana onu söyleyin.
devamını gör...
ruh hastası seviyesinde hasetçi bakış açısı.

akp fetö'yü desteklerken en azından bilmiyordu diyelim.
bunlar hem akp'ye hem fetö'ye düşmandı.

ne zaman fetö çetesinin gerçek yüzü ortaya çıkıp
akp ile fetö'nün arası açıldı
işte o zaman bunlar topluca fetö aşığı oluverdi...

niye böyle diye soruyorsun, siz beslediniz diyor
e hani kötü idi diyorsun, siz beslediniz diyor...

eskiden de kötüydü, şimdi de kötü madem
niye dost oluyorsun, papağan gibi siz beslediniz diyor...

e cia'nın beslenmesine göz yummayıp
ne yapacaktın orası ayrı konu da
bu papağanlar hala niye fetö aşığı olduklarını açıklayamıyor...

madem kötü bari yardım et de bunları komple def edelim... yok...
bu kibirli güruh köylü millete yenilmeyi hazmedemiyor.
tüm kibir dolu kıskançlıkları bundan...

aslında Allah bu hasetçileri en güzel şekilde açıklamış...
"de ki haset edenin şerrinden Allah'a sığınırım" (felak suresi)

Allah bu akılsız yobaz hasetçi güruhun şerrinden herkesi korusun.
amin.

(bkz: tayyib hasetinin vatan hainliğine dönüşmesi)
devamını gör...
yordam açısından başarısız, dolayısıyla isabetsiz tespit...

ak parti'nin fetö (o zamanki ismiyle cemaat) ile iyi olduğu zaman onlara söven hangi cenah şu an fetö'yü sahipleniyor ki? chp mesela fetö'yü savunuyor mu şu an, kurumsal olarak darbeyi haklı mı gördüler? şimdi kalkıp da kapalı kapılar ardında falan diye argüman geliştirmek zaten saçma olur zira kapalı kapılar ardına bakacaksak tüm kapıların ardına bakmak gerekir ki o durumda bundan en çok ak parti zarar görür. hem vaktiyle fetö'yü devlete musallat edenler bunu kapalı kapılar ardından da yapmadılar, aleniydi her şey ki halen fetöcü şüphesi taşıyan isimlerin vekil adayı veya bürokrat yapılması falan da tüy dikmek oluyor.
devamını gör...
bı sözlükte ben fetullah gülen e feto diye hitap ederken küfür dolu mesajlar gelirdi bunların çoğu akpliydi bir kısmı da bu örgütün içindeydi onlar bir anda kayboldu akpliler hala burda ve benim ağzımdan konuşuyorlar.
başka sözüm yok.
fırıldak bile bu kadar dönmedi.
biz sabittik kardeş bunların ne mal olduğunu buralarda sayfa sayfa anlattık.
bizi anlamak dinlemek yerine küfür ettiniz.
şimdi biz fetöcü olduk vay arkadaş!!!!
devamını gör...
15 temmuzdan sonra fetöyü savunmak mümkün değil. lakin 15 temmuzdan önce zaman gazetesi önüne yatanlar, stv'ye yardıma koşanlar, pensilvanyanın samimiyet mesajlarına inananları ne yapacağız? 15 temmuz değil mevzunun ortaya çıkışı, daha evvel. 15 temmuz olmasa bugün kimler fetö güzellemesi yapacaktı elimizi vicdanımıza koyup söyleyelim.
devamını gör...
hala aynı argumanla temize çıkma çabası ve inadı ile siyaset yapmak islerligini kaybetti. kalkip feto ile biz iyiyken sovenler biz kotuyken savunuyorlar sacmaligina sagdece gulunur. lan olm bu nasıl bi algı sapitmasi lan.
devamını gör...
verecek cevabı olmayanlardır aynı zamanda. neden? fetönün önüne yatmanın nasıl bir izahı olabilir ki?

fetö, bakın salağa anlatır gibi izah etmek gerekirse bundan 16 sene evvel masum bir hizmet hareketiydi, ülkenin genel kanaatine göre. bir tek islam düşmanlarının default düşmanlığı vardı bunlara karşı. anadın? heh. sonra ne oldu? akp bunların niyetinin devleti ele geçirmek olduğunu anladı ve bunlarla mücadeleye başladı. anadın? sonra ne oldu? eskiden sırf islami bir cemaat oldukları için bunlara default düşmanlık edenler akp'ye karşı fetöyü savunmaya geçti. anadın? sonra ne oldu? 15 temmuz oldu. sonra ne oldu? ilk dakikalarda "olayların akışını seyrediyruzcular" sonradan yaman fetö düşmanı kesildiler. zaman gastesi önüne yatanlar akp'yi fetöcülükle suçladılar.

bak bu kadar da açık anlattım artık anla bi zahmet çucuum.
devamını gör...
fetö 40 yıllık örgüt yav biz naptık seviyesinden akp fetö ile iyiyken ifadesiyle gerçeğin beyanına gelinmiş güzelll. evet akp fetö ile iyiydi erdal inönü dönemine kadar geri gidip sizi teğet geçmesi saçmalıktan ibaretti. kabulleneceksiniz işte böyle. *
devamını gör...
akp fetö ile iyiyken ve akp fetö ile savaşırken şeklinde 2'li bir ayrıma gidilmesi resmen itiraf niteliğinde olmuş. *

"akp fetö ile iyiyken" kısmını kısaca şöyle örneklendiriyor prof. dr. ümit özdağ:

-bir terör ve casusluk örgütünü kozmik odaya sokmak. devletin tüm sırlarının olduğu odaya sokmak yani. genelkurmay başkanı bu konuda "buraya girmemeleri gerekiyordu." demiştir.
- türkiye'nin bir bölgesinin veya tümünün işgal altına girmesi durumunda, işgal ordusuna karşı direnişi örgütleyecek kişilerin isimlerinin tamamını o bugünlerde sürekli ağızlarına doladıkları pensilvanya'ya götürmek.
-bu tehdidi devlet organları kendilerini uyarmasına rağmen gözardı edip, fetö'nün bir casusluk örgütü olduğunu bile bile bu örgüt kendi amaçlarına da hizmet ettiği için türk ordusuna karşı komplolar düzenlemesine ve türk devleti içinde yapılanmasına izin vermek.

"akp fetö ile savaşırken." kısmına gelince o da şey işte fetullah gülen ile fotoğrafları olan akp grup başkanvekili ve aksaray milletvekili ilknur inceöz'ü aksaray'dan, fetullah gülen ile fotoğrafları olan akp burdur milletvekili bayram özçelik'i burdur'dan, akp siirt eski milletvekili osman ören'i siirt'ten ve bu kişilerin hepsini 1.sıradan milletvekili adayı göstermek. savaşa bak baya iyi savaş ya. tersten savaş. savaşmamaş. dfslgjkdfklghdfhdf.
devamını gör...
hem de çok iyiymiş araları. kpss, ales, yabancı dil gibi bilumum sınavların soruları çalınırken uyarıldılar da buna kargalar güler dediler. bugün görüyoruz ki senelerce soru çalıp hak gasp edip neler neler yapmışlar. askeriyeye sızıyorlar denildi. tınlamadılar. son yaş kararları ile atanan generallerin neredeyse yarısının fetöcü ve bizzat 15 temmuz’a iştirak eden subaylar olduğunu öğreniyoruz.

sızdıkları yerler:
ösym
ordu (en mühim makamlara kadar)
emniyet güçleri
eğitim dünyası
akademi
yunus emre yurt dışı türkler tika gibi devlet destekli stk’lara.
çoğuna da bunların döneminde sızdılar.
devamını gör...
hükümet fetö konusunda aldandığını söyledi. bunu bir zaaf ya da basiretsizlik olarak okumak mümkün. fakat bunu yaparken karıştırılan bir nokta var, fetö'yü devlete ak parti sokmuş gibi konuşuluyor. adamlar fink atıyordu orduda ve yargıda ak parti iktidar olduğunda. bir tarafta kemalist zihniyet öbür tarafta cemaat, ak parti nefes almak için kötünün iyisine sarıldı. yahu seçimle gelmiş bir partiye, azınlık bir kitlenin şımarıklığı sonucu kapatma davası açılan bir ülke burası. herşey güllük gülistanlıkmış gibi ne de güzel yaftalamalar yapılıyor. gönül isterdi ki yaşanmasın böyle şeyler... iktidar olmuş bir parti medyanın, ordunun, azınlık bir zihniyetin baskısı altında olmadan özgürce fonksiyonunu yerine getirsin. ak parti'nin hatalarını savunmak demek değil bu... tüm bu hatalara giden süreci tarafsızca ve insaflıca değerlendirmek gerek bence...
devamını gör...
"akp ile fetö iyiyken."

akp ile fetö iyiyken ne mi oldu mesela. birlikte ergenekon kumpasini yaptilar. rte, "ben bu davanin savcisiyim." dedi. ergenekon saniklarindan yarbay ali tatar intihar etti. geride su mektubu birakti.

ali tatar'i 2. kez ifadeye cagirip intiharina yol acan süleyman pehlivan adli ozel yetkili savci ise fetoculukten teslim oldu yargilaniyor.

bu mektubu okurken gozleri dolmayan insan degildir. feto ile birlikte turk askerine kumpas kurup insanlarin hayatlarini ellerinden alanlar su anda da fetullah ile boy boy fotograflari olan kisileri 1.siradan mv adayi gosteriyor. ondan sonra feto ile savas bilmem ne. hadi lan hadi! yarin cikarlariniz uyustugunda tekrar insanlarin ellerinden canlarini alacaginizi siz de biliyorsunuz biz de.

siz yarbay ali tatar'i oldurdunuz. kizi gokcen'in babasini oldurdunuz.

"birini oldurmek icin ille de girtlagina sarilmak gerekmez. siz kofteleri hupletip tavugu girtlaklayamayanlarsiniz."

bize kendinizi anlatmayin.
devamını gör...
balkan savaşları sırasında "enver kazanacağına bulgar kazansın" deyip cephaneleri bulgara teslim edenlerle "tayyip gitsin de ne olursa olsun" diyenler arasında hiçbir fark göremiyorum. ikisi de benim nezdimde haindir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar