akp ile fetö kol kolaydı geyiği

evet bir birliktelik vardı ama o zamanlar terör örgütü değildi. kemalistlerin tamamı zaten default olarak islam düşmanı oldukları için fetö metö ayırmaksızın düşmandı. müslüman cenahtan da fetöyü hakkıyla eleştiren bir elin parmakları kadardı. gayrisi destekler pozisyondaydı, pasif veya aktif. şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım. gel gelelim terör örgütü olduğu anlaşıldıktan sonra akp yollarını ayırdı ama birileri fetönün önüne yatıyor. işte zurnanın zırt dediği yer de burası. akp fetöyle kol kolaydı geyiğini yapanlar bu tıynetsizler.
devamını gör...
fetö’nün askeriye de dahil tüm devlet kurumlarına sızarken akp destek vermedi mi? verdi. akp devleti kendi elleriyle teslim edip sonra da bunlar da teröristmiş demedi mi dedi. ya durduğunuz yeri zerre haketmeyecek kadar vasıfsız bir partisiniz ya da teröristlerle o zamanlar işbirliği içersindeydiniz.
devamını gör...
yediğiniz haltlari bu şekilde salakca açıklamanız sizin zihin kapasitenizin vasatın da altında olduğunu net gösteriyor. ağzınız o kadar belli ki "o fetocu, bu fetocu" üslubundan baska hiçbir şey yok. psikolojik olarak sürekli başkasına suç isnadında bulunmak kişinin kendi kabahatini örtmek için yaptığı basit bir savunma mekanizmasıdır. basitsiniz hem de coook basit. senin geyik dediğin şey ülkenin bugün bu hale gelmesinin en temel saiklerinden. besle büyüt sonra oysun gözünü ve suçlu altına yatan kemalistler de geç. cidden merak ediyorum kafanızın içinde ot mu var? baska turlu su saçma cümleleri kuracak kadar yetersiz olamaz insan.

biraz tevil yapayım: o zamanlar feto terorist değildi: yanı bir örgüt bize çalışıyorsa teror değil artık bize çalışmıyorsa teroristtir. cümlenin izahı sanırım bu: buradan da hayat algısının tamamen çıkara endeksli oldugunu görmek sanırım en kolay is. kendinizi bu kadar basit ibra etmeniz düşündürücü. hele de o terorist dediğiniz adamların hala meclis'te cirit atmasını, zengin kesimlerine hiçbir şekilde müdahele edilmemesini hesaba katarsak bu karakter yoksunluğudur.
devamını gör...
fetö'nun yaptığı bütün kötülüklere işinize geldiği için göz yumdunuz. feto'nun kötü olduğunu kimse 2013 yılında anlamadı. Allah aşkına sınav soruları çalındığında , şıklarda şifre olduğunda bunun kimin yaptığını bilmeyen var mıydı ülkede ? fetullah gülen'e laf söyleyenin evine şak diye polis gidiyordu. sahte delillerle yapılmış ergenekon balyoz davaları neticelerinde senesi dolmadan fetocu subayları paşa yapılırken bilmeyen var mıydı ?
samanyolu televizyonu bir sonraki gün sonra kimin tutuklanacağını söylüyordu. ne çabuk unuttunuz.
siz salağa yatmaya devam edin. bu ülkenin yarısından fazlası kimin ne b.k olduğunu biliyor.
devamını gör...
bence yukarıdaki herkes doğru söylüyor. hükümet o zamanki cemaate ne istedilerse verdi. buna ortaklık de, kandırılma de ne dersen de bu böyleydi. liyakat falan yoktu. chp de buna karşıydı buraya kadar tamam.

sonra fetö gezide, 17-25 aralıkta ve 15 temmuzda darbeye yeltenince chp destekledi. hükümet nasıl ki ergenekon'u sahiplendi; chp de mit tırları operasyonunu sahiplendi. chp`deki tüm ulusalcılar tasviye edildi. bugün eren erdemler, mahmut tanallar hala chp`de. birgün ayman, emine ülker tarhan şutlandı.
devamını gör...
yanlış bir ifade. ''kol kolaydı'' değil ''kol kola'' demek lazım. fetönün çocukları hala devlet içerisinde belirli kademelerde. bizim millet karısını boşar, karısı başka biriyle evlenince gider eski karısını vurur.
devamını gör...
sahi 15 temmuz darbesinde tanklar hangi partinin genel başkanına yol vermişti?
bu geyik 17-25 aralık fetö darbesinin propagandasını yapan, 15 temmuz darbesinde tankları alkışlayanlar tarafından sıklıkla yapılmaktadır. ikiyüzlü olmasaydınız açık açık bu terör örgütüne laf söylerdiniz ama onun yerine onların sloganı olan hir şiy çık gizil olocok diye seçime girersiniz.
devamını gör...
ergenekon, fetö kumpası dendi, ben bu davanın savcısıyım dediniz,
devlete sızdılar dendi, buna kargalar güler dediniz,
sınav soruları cemaate servis edildi dendi, iftira atıyorsunuz dediniz,
cia'in sitesinde ortaklık yaptıkları kurumlarda gülen foundation var dedik, salağa yattınız,
yurtlarda, okullarda militan yetiştiriliyor dedik, o okullar Allah rızası için, gariban çocuklar için var dediniz,
kaset olayları cemaatin işi dedik, işinize geldiği için pis pis güldünüz.

şimdi bana şunu söyleyin, biz bütün bunların farkındayken sizin kandırılmış olmanızın sebebi ne, ya gerizekalısınız ya da yalan söylüyorsunuz.
devamını gör...
kemalistlerin islam alerjisi yüzünden bu heriflere kıl olduğu bir gerçekti. hatta saftirik muhafazakarların bir kısmı da sırf bu yüzden bu sülüklere sempati beslemiş dahi olabilir, eyvallah..

bu bağlamda akp de kötü niyetlidir diyemeyiz hakkaniyetli olmak gerekirse.


ama gel gelelim, arkadaş, terör örgütü olduğu ortaya çıktı denmiş. bu gibi örgütlerin dış bağlantılı olduğunu anlamamak bariz bir zeka sorunudur. bakın açık ve net, yan yatırmaya eleme güleme etmeye gerek yok.

kötü niyetli adamlarsınız demedik hiç bir zaman, amma velakin gerek ve yeter bilgi, birikim, adap, kültür ve dahi zekaya da malesef ki haiz değilsiniz ekseriyetle. ki bu kanaat önderi bellediğiniz kimi zaman tezekten terazi, kimi zaman bariz ajan olan tiplerden, ve hatta memleketin içinde bulunduğu durumdan vakidir. bunu da yıllardır söyledik, bozulsanız da darılsanız da söylemeye devam edeceğiz kardeşim.

kırılmaca darılmaca olmasın...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar