kabul görmüş bir gerçektir. partisini ve liderini eleştiren bir akp'li görmedim..
devamını gör...
öyle bir şey düşündüklerini sanmıyorum, kahiri ekseriyesinin müslüman olduğu bir partide, her müslümanın bileceği bir şeydir ki, ne tayyip erdoğan peygamber ne de ak parti bir din...

her ikiside hata ve günah işlemeye müsait iki şey...
devamını gör...
gerçekten heyecan verici bir tespit olmuş. ak partinin tam olarak kaç milyon üyesinin olduğunu, herhangi bir veriye bakmadan söyleyebilecek durumda dahi değilken adam hepsiyle ilgili genelleme yapabilmiş ya la, dedirtir adama. gerçekten taktir edilesi (!)

tanım yerine; tüm akp seçmeninin incelenmesi neticesinde varılabilecek bir sonuç olduğundan gerçek olamayacak kadar uzak olduğu gerçek bir önermedir.
devamını gör...
seçmenlerinin, hatasıyla günahıyla yalarun, ıstırırun dediği parti sanırım bu, eved. olasılıksız değildir.
devamını gör...
doğrudur. ne tayyipin ne akp'nin hata yapma şansı yoktur. öyle bir kurtlar sofrasındayız ki, öyle bir tehlikeli zamanda yaşıyoruz ki hata yapma şansları, öyle bir lüksleri yok!
devamını gör...
akp'li seçmene göre lider ve parti hiçbir zaman hata yapmaz. sadece aldatılıp kandırılırlar.. masumdur parti ve lider. asla hesap sorulamaz. düşünülmesi bile hainliktir. liderin ve partinin hiçbir suçu, günahı ve yanlışı yoktur. olduğunu söylemek davaya ve islama ihanettir, fetücülüktür.

inanç ve iman meselesidir akp'li seçmenin çoğuna göre. hata yaptılar diyorsan kafirsin, müşriksin, fasıksın...
devamını gör...
yapılan yorumlarının hepsini okudum ve söylüyorum: hiç alakası yok sevgili muhalif kardeşlerim. insanoğlu hata yapar, her insan gibi ak parti de yapmıştır.
bir ak parti seçmeni olarak ak parti'de hiç sevmediğim bir olay varsa o da zamanında çözüm süreci denilen saçmalığı başlatmış olmalarıdır. o zamanlar oy verebiliyor olsaydım kesinlikle ak parti'ye vermezdim. ama şurada burada gördüğü ve kendi partisinde de bulunduğundan haberi bile olmadığı cahil bir azınlık kesimi tüm seçmene mal eden insanı da burada gördüm.
ak parti'nin yaptığı her şeyde de bir hainlik, bir menfaatçilik, bir çıkarcılık göz etmekten vazgeçin artık. en az şu "ak parti seçmeni cahildir." muhabbeti kadar kabak tadı veriyor.
devamını gör...
etrafımda bir çok ak partili var, bir kısmı katıksız itaatkar iken diğer bir kısmı "kötünün iyisi" mantığıyla hareket ediyor. bunları betimlersem katıksız itaat edenler bildiğin saf ve kara cahil diye tabir ettiğimiz güruh diğer kısım ise gayet akıllı mantıklı savlar ortaya koyuyor yeri geldiğinde bir muhalif gibi eleştiriyor ama en sonunda "kötünün iyisi" diyip oyunu veriyor.

not: bu bir gözlemdir. fikir yoktur.
devamını gör...
başlığı görünce kimin açtığını tahmin ettim de meğer o değilmiş..ama aynı kafada olanları görmek ilginç...

algıdır arkadaşlar...böyle görülmek ve gösterilmek isteniyor çünkü kişi kendinden bilir işi atatürke bakış açılarını zannediyorlar ki ak partililerde de var..yav kardeşim anlayın artık bir dava vardır ve bu davada gelip geçen insanlar..bakın gelip geçiyorlar..gelip geçene tapmak akıl işi değil..ama siz yine de hobi olarak buna inanın..
devamını gör...
türkiye'de bütün seçmenlere göre karşı tarafın seçmeni, partisinin ve parti liderinin hata yapmadığını düşünür. kendisinin de son derece objektif ve eleştirel olduğunu iddia eder.
devamını gör...
bunu konuşman bile dinden çıkartabilir seni bro, başlığı silerek imanlarınızı kurtarmalısınız.
devamını gör...
ilk enrty giren kardeşim bir daha böyle söyleme çarpılırsın.
hem üzülenler olmuş.
yani oy oranı %50 dersek bu oyun yarısının akpeye yanlış doğru tapan kişiler olduğu bu sözlüktede sosyal çevrede de görülen bir olay. aksini ispatlamaya çalışanlar nerede yaşıyor acaba.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar