akp'liler anlayamaz zaten

birleşik krallık'ın instagram'dan yayınladığı fotoğrafla türkiye'ye hakaret etmesi başlığı altında bazı tanımlarda gördüğümüz ifade.

alanen hakaret ve aşağılama.

akp ülkenin büyük çoğunluğunun oy verdiği bir parti. karşısındaki muhalefet ise akp'ye oy verenleri kendi safına çekerek akp'yi devirebilir. ben bir akp'li olsam ve bu akp'liler gerizekalı anlamaz diyen kıt akıllı muhalif gel sen benim partiye oy ver dese diyeceğim tek laf bak şurdan sektire sektire git olurdu.

şimdi akp'liler mi, akp'lilere hakaret edip üç adım sonrasını hesap edemeyen muhalif mi gerizekalı.
devamını gör...
--- alıntı ---
şimdi akp'liler mi, akp'lilere hakaret edip üç adım sonrasını hesap edemeyen muhalif mi gerizekalı.
--- alıntı ---
konuyu açan da olabilir geri zekalı. ortada her ne hikmetse kendisi hep seyis tarafında misafirleri başı okşanan at tarafında konumlandırmış bir kraliçe var ama bu hakareti görmeyip bu durumu dile getireni eleştirmek akpli değilim ama bak yağlamaktan geri durmuyorum babından bir savunma mekanizması olmuş.
devamını gör...
geçen referandumda kapıya gelen chp mensubu birinin, "buyrun hayır kitapçığı bir okuyun" demesine karşılık, ben "evet"çiyim demiştim. kadın bana bi okusanız anlarsınız aslında, fikriniz değişir demişti. ahhahah canımsın dedim kibarca yüzüne. zorla taciz niteliğinde bir çok şey daha söyledi amma velakin, o kitapçığı almadım. karşı komşum "bunlar hep böyle" dediği vakit, ben benlikten çıktım o anda. naif bir ses tonuyla, size ne lan diyerek noktayı koydum.

bu da öyle birşey herhal.

dipnot: sözlükte de mevcutmuş bu hikayedeki gerizekalılardan.
devamını gör...
ne başlığı açan ne de akp liler gerizekalı kimseye gerizekalı diyemezsin kardeşim. sen kimsin de bu hakkı kendinde görüyorsun sen?

antonyocum beni benden iyi tanıyan antonyo. bi ara da uğra çocukluğuma inelim seninle. çok bilmiş sosyal medya psikoloğu seni.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar