akrep burcu kadınıyla neden evlenilmez

Allahtan cezanızı istiyor olabilirsiniz.
dünyanın en tutkulu aşkını yaşamak sizi ürkütüyor olabilir.

işbu tanımın yazarı bir akrep değildir ama en bi dişil burç olan akrep hatunlarına hastadır.
devamını gör...
akılsızlıktan evlenmez yoksa ne güzel akrep burcu evine bağlı olur kindar olur hin olur pislik olur. paket halinde.
devamını gör...
kızı akrep burcu olan anne için bu entrye merdane ile dalma isteği gelebilir.
devamını gör...
kendisi akrep burcu olan bir üye için bu başlığa merdane ile dalma isteği gelebilir.

ancak bir başkası ile evli ise evlenilmez. yoksa baya baya evlenilir bu kadınla. evlenin yani. *

not: pislik olmazlar. hin olabilirler ama.
devamını gör...
ben evlenirim affetmem..ama önce anneme sormam lazım.*
devamını gör...
eğer özgürlüğünüze düşkünseniz ve boynunuza tasma istemiyorsanız evlenilmez.
devamını gör...
neden evlenilsin ki ; soğuk nevale, ketum, ben bildimci bir tavır ...

ve kıskanç. (ileri düzey) tatlı bir hatıra bırakan cinsten değil.
devamını gör...
katiliyorum.

gordugum en amele kadin burcu. uzak durun. ciddiyim. burda tecrube konusuyor.
devamını gör...
zekasına güvenmeyen demek istemiyorum ama karşısında vur kafasına al ekmeğini tipinde bir kadın olmasını seven erkekler için bende tavsiye etmiyorum. balık burcuyum her zaman akrep burcunun sağlıklı düşünüp hemen uygulamaya geçebilmesi, kafasında hem çok yoğun bir düşünce akışı olup doģru kararı hızlıca verebilmesi en zor durum için bile cesaretini ortaya koyup önde durması hem sizi anında analiz edip ona göre davranması bunlar cidden önemli ve ben akrep kadınıyım diye bağıran belirgin özellikler.

ama benim sadık yarim kovadır....

balık burcu erkeği

hanımcılık
devamını gör...
zodyağın baş belası olduğu için sanırım. akrep burcunun düzenle olan çatışması, evlilikte de devam eder. her zıkımı dibine kadar zehir zemberek yaşadığından ''mutlu bir birlikteliği'' tahayyül etmekte zorlanır. cüret edemediği her şey onun için kurmacadır zaten. sonuç itibariyle, yalnızlığına abanıp tek tabanca devam eder.
devamını gör...
kendini aşırı düşünen, özgürlüğüne düşkün, patavatsız, kendini beğenmis, aşırı derecede dişi ve dolayısıyla cazgır, fedakarlık damarları pas tutmuş bir kadın olduğu için. tabi burada gömmüş gibi olmak istemem. özellikleri genelde bu şekildedir. istisnai durumlar her zaman bakidir. tabi ki evlenilebilir yani bazıları gaddar sever. sadece cok anlasmaya müsait degiller. kendilerini cok sevdikleri icin o sevgiyi bölerek başkasına ne denli harcarlar bilemiyorum. simdi bana kızmasınlar yani, yolunmak istemiyorum.
devamını gör...
memleketin en belalı burcudur. bir kere bu burca sahip olan insana * önyargılı yaklaşmayan yok. önyargıyı bir kenara koyduktan sonra anlaşılmayacak,sevilmeyecek akrep kadınına henüz rastlanmamıştır. kendini tanıyan,özgüveni tavan olan akrep kadınları bu topraklarda hoş karşılanmazlar. ataerkil toplumumuz tarafından hakir görülmelerinin dışında espri seviyesi yüksek kadınlardır. arkadan konuşmaz, iş çevirmezler. mangalda kül bırakmazlar, asıp kesmeleri genel de lafta kalır.* sivri dilleri can yakar ama şöyle ki sevdiklerini üzmekten de korkarlar,o yüzden ilişkilerin de ne dediğim dediktirler nede çaldığım düdüktürler yapacaklarından kolay kolay vazgeçemez alttan alttan usulca işlerler. onlar için sadakat en önemli özelliktir. bir ton “ya aldatılıyorsam ulan? senaryosu yazmaya müsait olan bu kadınların en büyük korkuları aldatılmaktır. gurur timsali olan akrep kadınları için aldatmış olan kocanın katli vacip olur. yalandan nefret ederler. son olarak kocasının sözünden çıkan bir akrep kadınına rastlayamazsınız.çünkü kocası için karıcığı ne derse o’dur. bu ilişki türünde en çok kim hanımcı ise o kazanır.
devamını gör...
güzeeel yorumlara baktım kimse almıyorsa ben alacam bu akrep kadınlarını. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar