aktroller

özellikle sosyal medyada kudurmuş olan kesim. vakti zamanında kendilerine hak gördüklerine şimdi alçaklık diyorlar. hepiniz aynı çukurdasınız. yok birbirinizden farkınız.

edit: burada da kudurmuşlar.
devamını gör...
oy verdikleri parti 15 vekilini iyi partiye peşkeş çekmişken hala troll arayanlar var.

güya ak partinin para ile sosyal medyada kullandığı kişilermiş. sosyal medyaya bakınca chp yi savunan daha çok ama aldığı oy ortada. kimin troll olduğu ortada. bu kadar insan troll ise bu kadar oyu kim veriyor ulan.
devamını gör...
çok ciddi kudurmuşlar.
soda için iyi gelir.
madem cevap vermek istemiyorsun yazma o zaman.
çözüm sürecinde pkkya ülkenin peşkeş çekilmesine, fetçye ülkenin peşkeş çekilmesine alkış tutanlar şimdi peşkeş diyor yav.
yenim ediyorum çarli çaplini geçtiniz.
devamını gör...
şapka ve bayrak için mitinge giden değişik kişilerdir. 100 liraya partiye destek verip gemilerle mitinge gidiyorlar bu arkadaşalar.
erken seçim açıklandıktan sonra burasıda dahil gece gündüz hırsla azimle çalışmalara başlamışlardır. buradan iş teklifinde bulunuyorum; yüz elli lira garanti ediyorum bana çalışın arkadaşlar.

edit: adres bırakın da makarna ile tayyip kömür yollayayım. *
devamını gör...
bir kere daha diyorum, burada yoktur.

sözlükteki bazı arkadaşlarla tartışmalarımız, kavgalarımız oluyor fakat onlara böyle bir yakıştırma yapmaktan imtina ederim. bu nedenle sözlükte yok diyorum. lütfen böyle imalarda bulunmayalım onlar hakkında. bunun ahireti var sonuçta.

hoş onlar bana fetöcü, vatan haini, akılsız, aptal derler ama olsun, bu sözleri için ahirette hesaplaşacağız onlarla.. hakkımı helal edeceğimi hiçbiri düşünmesin.
devamını gör...
aktroll vardır. dikkatli oluna !
kendileri akpartili olmadıkları halde öyleymiş gibi davranıp, cahilane, düzeysiz entryler girerler. sonra da diğer arkadaşları da buna laf çakma yarışına girip kendilerini tatmin ederler.
böylece trollük yaparlar.
devamını gör...
satılık vekillere "satılık" demeniz , siyasetin otobanı haline gelmiş partiyi "iplememeniz" , terör destekçisi yapılanmaları "desteklememeniz" çapulcuspor üyeleri tarafindan sizi de bu kategoriye sokmaları için yeterli olacaktır.
devamını gör...
kökü kazınasıcalar, nesli tükeniseceler, işi bitesiceler...

bir davaya bu kadar zarar veren, bu denli yiyici, bu derece ahlaksız çok az güruh vardır. oktrollü, hewaltrollü, ülkütrollü de bunlardan temiz değil tabii.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar