aleksandar kolarov

--- alıntı ---

guardiola bugün geldi city tesislerine.fotolara resmi siteden bakabilirsiniz.
doğal olarak kolarov'la ilgili gelir gelmez karar çıkmaz..

yolladığı ön raporda çok olumlu bakmadığı iddia ediliyor ancak "evet gitsin" şeklinde resmi bir karar henüz yok..ancak bjk oyuncuyu++

++ yakın markaja almış durumda..kolarov gelme fikrine sıcak bakıyor..ama bu transferm gerçekleşmesi için 2 farklı senaryo var..

ilk senaryo, city "kiralama" kararı verecek..
ikinci senaryo, city "free'sin ayrılabilirsin" diyecek..
ikisinden biri olursa kolarov olur.--- alıntı ---
*
devamını gör...
olur da besiktasa gelirse bu adam sadece sol bek rolü ile oynamaz. bildiğin sınıf atlatır takıma. sağ tarafta da iyi bi gökhan gönül ile pas oyunumuz açısından çok çok isabetli bir adam. uzun boyuyla savunmanın defansif melekelerine de ciddi katkısı olur.
ne diyelim beklemedeyiz.
gelmesini istediğim bir üst seviye top tepicisi.
devamını gör...
öyle tahmin ediyorum ki, ismail köybaşı'nın beşiktaş'tan kesin olarak ayrılmasından sonra kendisiyle kesin olarak anlaşılmış. yoksa yönetim böyle bir hamle yapmazdı bence. eğer gelirse tosic ile sağ bek bölgesini sağlama almış oluruz.
devamını gör...
fenerbahçe nin istanbul a getirdiği sırp defans oyuncusu. sağlam bir kariyere ve çok iyi bir yeteneğe sahip 33 yaşındaki futbolcu. fenerbahçe ye transfer olduğu takdirde ya ligi sallar ya da elde patlar. ortası yok bu tip adamların. oynamaya gelmişse yılın oyuncusu olabilir, yatmaya gelmişse parasını alıp gezer. sonucunu zaman gösterecek.
devamını gör...
fenerbahçeyi anlamak gerçekten güç. elinde iyi kötü hasan ali var yeni yasir diye birini aldın sol bek için. ama hala kolarov konuşuluyor. git forvetin yok iyi bir forvet al veya defansif orta saha al. eskiden böyle şeyleri galatasaray yapardı akıllanmış demekki daha yapmıyor.
devamını gör...
kulüplerimizin yaşlı oyunculara daha ne kadar para dökeceğini meraklı gözlerle izliyorum. dünya'da başka oyuncu mu kalmadı aga gidin arayın bulun onu da biz yapmayalım. yok mu leyn başka marcao

(bkz: kolarov)
(bkz: ryan babel)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar