alexander sörloth

babasının oğlu. babasını hatırlamasamda dayımla maçı izlerken babasının çok iyi bir futbolcu olduğunu, piontek olmasa bursaapora zor geleceğini ve basiretsiz bir yönetim tarafından satıldığını belirtti.
devamını gör...
ankaragücü ağlarını da sarsan norveçli santrfor.

pozisyon becerisi çok iyi, bir forvetin sahip olması gereken mental bilgiye ve doğal kabiliyete sahip. yılın en iyi transferi bence. bu yetenekte bir adamı satın alma opsiyonu ile kiralamak ciddi bir transfer başarısı.
devamını gör...
yılın en iyi transferi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen norveçli futbolcu. başarılarının devamını diliyorum. satın alma opsiyonu 6m yuro imiş. uefa avrupa liginde başarılı bir trabzonspor izleyebilseydik, 6m yuro çerez parası olurdu ve 30-40m yurolara okutulabilirdi rahatça. sene sonuna kadar bu performansını devam ettirir umarım. kaliteli futbolcu ve yaşı daha 25.
devamını gör...
süper ligde başarısız olması halinde trabzonspor'un 6 milyon euroluk kesin transfer bedelini ödeyemeyeceği futbolcu.

bir şekilde üçüncü sınıf takımdan kurtarılıp fenerbahçeli yapılmalı.
devamını gör...
trabzonspor oyuncuyu iki yıllık kiralama için 750 bin euro vermiş. maçların yüzde ellisinde oynarsa da transfer edileceği yazılmış. yani aslında trabzonspor futbolcuyu çoktan transfer etmiş sadece uefa kriterlerine takılmamak için böyle bir antlaşma yapılmış.

diğer yandan adamın yapacağı en son tercih herhalde bir futbol öğütücüsü olan klube transfer olmaktır. klüp ismi vermiyorum anladınız siz sanırım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar