aleyna tilki'nin türkiye'yi terk etmesi

"yas mı ilan etsek, ne yapsak acaba?" diye düşünmeme sebebiyet vermiş olay. gerçekten hüzünlendirici bir olaydır ama yapacak bir şey yok artık. şimdi amerika düşünsün!

--- alıntı ---

eğitimini abd’de sürdürecek olan aleyna tilki, sabah saatlerinde istanbul havalimanı’ndan amerika'ya uçtu. tilki’yi annesi havva ve kardeşi ayça uğurladı. kızını yolcu ettiği anları sosyal medya hesabından paylaşan havva öztel, kızı aleyna tilki'yle çekildiği fotoğrafı, "gözümün nuru Allah sana yar ve yardımcı olsun kızım, yolun hep açık engelsiz kolay olsun dilimde duamsın, özlemimsin aleyna, güle güle git, güle güle gel kızım seni çok özleyeceğim" notuyla paylaştı.

--- alıntı ---

haber
devamını gör...
neden gidiyor ki!? neden dünya standartlarının çok üzerinde eğitim kurumlarımız yok? yüksek standartlarda eğitim alabilmek neden birtakım insanlar için kolay da çoğu için zor? ibrahim tatlıses urfa'da oxford olmadığı için okuyamadığını beyan ettiğinden beri bir oxford türkiye'de geliştirilemedigi için aleyna da oxford'a gidiyor.
devamını gör...
imkansızdır, zira yakında dönecektir. bu eğitim ayakları, kendisi tam bir proje olan kızımızın, güncellenip bir üst sürüme geçebilmesi için gerçekleştirdiği eylemden ötesi değildir.

iki üç seneye döner, ses yarışmalarına jüri olur.
devamını gör...
en az üç gün yas tutmamız gerekiyor. nasıl bizi bırakıp gider. hayranlarına yaptığı bu haksızlık için umarım bir an önce geri döner.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar