aleyna tilki

(bkz: çocuk)

kimisi var ki bu veledin orasını burasını açmasını "amerika'da daha küçük yaşta çıkıyorlar tamam mı" diyerek savunuyorlar. insanların vücutlarını teşhir etmeleri suretiyle şov yapmaları zaten basitliğin önde gideni bir durumken 16 yaşındaki birinin de bu tür şeylere alet edilmesi cidden yüz kızartıcı.
devamını gör...
yapılan sanat değildir, sanat tek ve öz olur hiç bir beklwnti olmaz(maddi manevi).
bunun yaptığı zanaattır, para ve şöhret uğruna basit yapılı birşeyler yapmaya çalışmıştır.

basit şeyleri seven biz için ise bu şarkı tutmuştur.
devamını gör...
yapacağı konsere valiliğin izin vermediği 2000 doğumlu sanat güneşi. 2000 doğumlu üç sıfır at kalır 2, 2 yi at kalır sıfır. sizde benim gibi 2000 rakamıyla bu şekilde oynayıp stres atabilirsiniz.
devamını gör...
dans performansının berbata yakın kötü olduğu şarkıcı. kalas gibi. zoraki el kol hareketleri filan. bu kadar havalanması boşuna.
devamını gör...
3 ay sonra unutulmayacak, türkiye'nin pop ikonu yapılacak, üzerinden yüzlerce kişinin milyonlarca lira para kaldıracağı kızdır.

pop kültürü kan emeceği hostu buldu mu yapışır.

amerika da bir kanser hastasının bir kene tarafından kanının emildiği süre boyunca tümörlerinin geçici bir süre ile küçüldüğünün gözlendiği bir vaka vardı. pop kültürü için de pop şarkıcıları kanserli hasta, sektörün avcıları ise kenedir.

al gülüm - ver gülüm ticareti olacaktır. aleyna onlara bir şeyler verecek, onlar aleyna'ya şöhret ve para kazandıracaktır...

dediydi dersiniz.
devamını gör...
alan memnun veren memnun. çirkin değil, ayın zamanda çıtır, gerektiği kadar saçmalayabiliyor, sanat için her şeyi yapabilecek bir potansiyel var gibi, geriye bir tek şarkı söyleme olayı kalıyor. o da zaten çok da önemli değil bir şekilde halledilir. önemli olan klipler mesela. normalde pop müzikle işi olmayan bir kişi youtube dan açıp klipleri izliyor mu, izliyor. tamam bu kız yetenekli.

e bu yetenek daha çok parlatılacaktır. şimdi demet akalın ve serdar ortaç düşünsün.
devamını gör...
arkadaşım d&r'da çalışıyor, geçen gün bunun kasasını almış. paraları cüzdanına buruşuk buruşuk koyuyormuş, yarım saat hesap ödeyememiş. ulan şu çocuğa bi kart mart çıkartın lan ayıptır.
devamını gör...
artık mide bulandıran paylaşımlara konu olan kişidir.
üstteki arkadaşım üzerine alınmasın. ama ailesinin sorumsuzluğu sonucunda 16 yaşında gay bara çıkıp şarkı söyleyen birisi toplumuzda örnek teşkil edemez.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar