ali babacan

hükümetin süper bakanı*...
son yapılan hükümet revizyonuyla medya tarafından süper bakan olarak niteleniyor... sahip olduğu yetkilerden dolayı tabii. bir kişiye bu kadar yetki yüklemek ne kadar doğru sorgulamak gerek...

bir de 6-7 sene öncesinin ergenlik sivilceleri tartışılan bakanı gitmiş ülkeyi kurtaracak süper kahraman gelmiş sanki... ailecek izlemeye devam ediyoruz.
devamını gör...
r.t.e.'nin varisi.
siyasetçi ve işŸ adamı. türkiye büyük millet meclisi 22. ve 23. dönem ak parti ankara milletvekili olan babacan, aynı zamanda mevcut 60. hükã»metin dışŸişŸleri bakanıdır. ali babacan, 58. ve 59. hükã»metlerde de ekonomiden sorumlu devlet bakanlığŸı yapmışŸ ve mayıs 2005 ila ocak 2008 arasında türkiye'nin avrupa birliğŸi'ne tam üyeliğŸi konusunda görüşŸmelerin yürütüldüğŸü makam olan başŸmüzakerecilik görevinde bulunmuşŸtur.
devamını gör...
1989 yılında odtü endüstri mühendisliği bölümü'nden, 4.00'lık ortalama ile üniversite birincisi olarak mezun olmuştur..
bu başarısı ondan sonra tekrarlanamamış şahsiyettir..
devamını gör...
ekonomiden sorumlu devlet bakanı...

gerçekten çok zeki ve başarılı olmasına rağmen liderlik vasfı olmaması nedeniyle 2. adamlıkta daima kalması, merkez sağ için hayırlı olandır...
devamını gör...
hükümetin en genç en tonton en sempatik bakanı... odtü'yü derece ile bitiren zeki bakan... aynı zamanda feci halde ekonomiye de kafası basan bakanımız... ak parti'nin en değerli bir kaç yüzünden birisidir... cemil çiçek bülent arınç abdullah gül grubun da yer alan değerli şahsiyet... tonton dış işleri bakanımız.... aynı zaman da bir duyuma göre halası vakti zamanında başörtüsü yüzünden üniversite konferansından atılan bakan...
devamını gör...
ödtü'yü ve amerika'daki üniversitesini birincilikle bitirmiştir, anadolu'da akıl küpü derler böyleleri için, müthiş bir zeka aslında siyasetten çok bürokratik bir yapısı vardır iş adamıdır, ak parti'nin prensidir.
devamını gör...
kendisinin türkiye ekonomisinin başına gelen en iyi şeylerden biri olduğuna inanıyorum.

bi de ciddi olup olmadığımı soran din kardeşlerim var. o kadar ciddiyim ki, siz bile inanamazsınız.
devamını gör...
sanırım dedesinin adı da ali. ankarada ali babacan mefruşat araclarını sitelerde sıkca görebilirsiniz.

halasının başı örtülü olması neticesinde odtüye alınmaması yönünde de efsaneler vardıhttp://r.ki hırs yapmış bölümü birinci bitirmiş denir.

ayrıca eşi zeynep babacan , eşler arasında en şıklardan dır.
devamını gör...
efendi, zeki, akilli, caliskan, isini ciddiye alip yapan birisi olmasi sebebiyle bende cok iyi intiba birakmis bakanimiz. liderlik acisindan da kendisini gelistirebilirse, ileriki on yillarda ulkemize daha buyuk capli hizmetlerde bulunabilir. ayrica, yuzunde temiz bir ifade var, insallah her sekliyle de oyledir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar