ali koç vizyonu

kısa bir süre önce, ersun yanal gündemimizde yok, hiç olmayacak diyerek taraftara canlı yayında bilgi veren ali koç isimli, ülkenin en büyük yandaşı olan holdinginin patronunun, ersun yanal ile anlaşması sonucu ortaya çıkan vizyondur. ülkemizin puslu ortamı nasıl bir oksijen içeriyorsa artık, ali koç gibi bir insanın bile tükürdüğünü yalamasını sağlıyor. işte öyle ali koç. burası ortadoğunun ve dünyanın en puslu ortamında yaşam mücadelesi veren türkiye cumhuriyeti devletidir. büyük söz etmeyeceksin, adamın aklını alırlar. daha takımın başına geçeli bir sene olmadan böyle süratli dönüşler hayra alamet değildir ali başkan. sui zannım hala bu ali koç'un başka planlar için başkan olduğu yönünde ama hayırlısı bakalım. belgelerimi de aşağıya koyayımda, bir eleştiri getirirken belgeli getirmiş olayım, işkembei kübradan eleştirmemiş olayım. belki örnek alanlar olur.

(bkz: ülkenin bir numaralı yandaşının koç holding olması)


devamını gör...
başarıya odaklı türk liginde satmayan vizyon. veteran yabancı ve yerlileri takıma doldur kısa vade de türk liginde şampiyon ol. şansın iyi giderse şampiyonlar liginde uefa liginden hallice bir gruba düş bir üst tura çık ve başarılı sayıl. ne gerek var genç ve gelecek vaat eden futbolcuya zaman harcamaya?
devamını gör...
rahmi koçun oğlu vehbi koçun torunu..

vizyon dedikleri yalı çocuğu kıvamında..

çok anlam yüklendi kendisine..
tam bir reklam ve pazarlama ürünü bir şey çıktı ortaya..
sunum vizyonuymuş..
devamını gör...
(bkz: selamün aleyküm)

emre belözoğlu ve volkan demirel'in fenerbahçe teknik direktörlüğü yapması olarak güncellenen vizyondur. normalde gün geçtikçe yükselmesi gereken vizyondu. chp vizyonu ile benzerlik gösterdiğini düşündüğüm vizyondur bu arada. kemal atatürk ile başlayıp kemal kılıçdaroğlu'na kadar düşen vizyon. hatta ve hatta ekmeleddin ihsanoğlu gibi, ülkenin %99'unun tanımadığı kişiyi cumhurbaşkanı olarak görmek istemek vizyonudur. ne diyek ilahi adalet hiç şaşmaz diyek sayın ali koç. belki de o içtiğin bir bardak suyun diyetini ödüyorsundur ha ne dersin? gaybı sadece Allah bilir diyerek her şerde vardır bir hayır diye bitiriyorum. ali koç'a üzülmüyorum bu arada. ama bu sevindiğim anlamı da çıkarmaz tabi. gerçek hayatta hiç görüşmediğim birilerini eleştirmek veya övmek, ona bir duygu beslediğimiz anlamına gelmez dostlar.

devamını gör...
ben başarılı buluyorum kendisini vizyon konusunda. ersun yanal bir daha kulüp kapısından giremeyecek büyük ihtimalle. sezon sonuna kadar volkan&emre ikilisi takımı çalıştırır, sonuçlar da böyle giderse büyük ihtimalle bu ikilinin de kulüple ilişiği kalmaz sonsuza kadar. böylece takımı temizlemiş olur böyle tiplerden.

büyük resmi de bi ben gördüm galiba bu durumda, ali koç bile bu kadar ayrıntılı düşünmemiştir.*
devamını gör...
istifa ettiği takım ile veyahut kovulduğu takım ile kupa maçına çıkma başarısı göstermiş vizyondur. yahu madem adam istifa etti veya kovuldu, ne diye trabzonspor maçına bu adamla çıkıyorsunuz. maçın trabzonspor ile oynanmasından dolayı pek sırıtmadı bu durum çünkü trabzonspor ile kanlı bıçaklı zaten fenerbahçe. yani diyeceğim odur ki, ülkenin en zengin, en başarılı goldinginin yönetim kurulu başkanı olarak, fenerbahçe başkanlığından bu kadar saçmalaması hayreti mucip şahsen. bakalım daha fazla saçmalayabilecek mi? kısa sürede saçmalama rekorunu kırdı bence. bu vizynonunun devamını diliyorum.
devamını gör...
lan aylardır bu vizyona laf edip durdunuz ama şimdi utanmışsınızdır umarım.

adam ligin yarıda kalacağını öngörüp teknik direktör almadı. trilyon ödeyecekti ligler tatilken. dis iz dı vijın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar