ali koç

#spor  #özgürler 

türk burjuvazisinin kültürel anlamda neden böyle yerle yeksan olduğunun ispatıdır. velev ki bir ecnebi memleketinde ülkenin bir numaralı ailesinin mahdumu olun da bir spor kulübüne idareci olup tribün fanatikleri gibi demeçler verin. olacak iş değil. olursa türkiyede olur, olunca da böyle olur.

bir galatasaraylı olarak en büyük dileğim, kendisinin fenerbahçe spor kulübüne başkan olmasıdır.
devamını gör...
federasyon üç kişi ile yönetiliyor demiştir...

bu federasyon gayr-ı samimi demiştir...

federasyon şark kurnazlığı yapıyor demiştir...

eee ama adama sorarlar bu federasyon en çok hangi kulübümüzün yöneticileri tarafından yönetilmektedir...

mehmet ali aydınlar daha düne kadar sizin yanınızda kongrelere giren, yönetim kurulunda bulunan bir adam değil midir...

uefa nın sadece kanaat üzere aldığı bir kararı aylardır almayan federasyon bu federasyon değil midir...

yapmayın ali bey, etmeyin bari ne konuştuğunuzu bilin siz şuan koca bir devi ülkemin en nefret ettiğim ve en büyük kulüplerinden birini yönetiyorsunuz...
devamını gör...


--- alıntı ---

fenerbahçe asbaşkanı ali koç, trabzon'un inter maçı öncesi soğuk savaşa son verdi ve beklenen 'dostluk eli'ni uzattı!

trabzonspor, italyan devi inter'i deplasmanda 1-0 mağlup ederek şampiyonlar ligi'ne müthiş bir başlangıç yaparken, tarihi zafer öncesi ve sonrasında yaşananlar da örnek oldu.

fenerbahçe asbaşkanı ali koç ile trabzonspor yöneticisi recep denizeri arasında geçen sıcak diyaloglar "işte budur" dedirtti. yakın dost olan iki yönetici,maçtan önce telefonlaştılar. yoğun işleri nedeniyle milano'ya gidemeyen ve kafileyi italy dönüşü trabzon'da karşılayan yönetici recep denizeri, ali koç'la aralarında geçen ilginç diyaloğu habertürk'e şöyle açıkladı:

ali koç benim yakın dostumdur. sürekli olarak görüşürüz. inter maçı öncesi ali koç beni aradı, sohbetimiz sonunda başarılar diledi ve galibiyet istedi. ben de kendisine ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimizi ve galip geleceğimizi söyledim. maçtan sonra tekrar görüşmek üzere telefonlarımızı kapadık.

aramaya devam ederim

maçtan sonra bu kez ben kendisini aradım. 'galibiyet dileğiniz tuttu. bize uğurlu geldiniz. bundan sonraki tüm şampiyonlar ligi maçlarımızda da sizden telefon bekliyoruz. lütfen yine arayın çünkü uğurlu geliyorsunuz' dedim.

ali koç da, 'evet, doğru söylüyorsun, uğurlu geldim. bundan sonra da aramaya devam ederim. ayrıca inter galibiyetinden ötürü sizi kutlarım' dedi. gösterdiği nezaketten dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.


--- alıntı ---http://www.internethaber.com/kocun-telefonu-trabzona-ugur-getirdi-372008h.htm#ixzz1y
devamını gör...
halen şikeli şampiyonluk için alın teriz masalını anlatıyor. yazık be o kadar parası itibarı olan bir insanın bu saçmalıklarla uğraşmasına ancak üzülünür.
devamını gör...
kendimizi onların yerine koymamızı isteyen kişi. e, zor tabi. başkanın içeride, uefa "sen şampiyonlar ligine gelme lan ayı!" demiş, yıldırım demirören ve ilhan cavcav yegane savunucuların olmuş temmuzdan beri. düşünüyorum da, Allah göstermesin...
devamını gör...
mersin'e büyük emekler sarfetmiş bir ailenin ön liberosudur. uluslararası ticaret, armatörlük, gayrimenkul, matbaa, taşımacılık, enerji ve siyaset dallarında aktif rol oynayan bir kadronun kurucusu ve beynidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar