ali palabıyık

#spor  #özgürler 

21 eylül 2014 tarihinde oynanan fenerbahçe-gaziantepspor maçında son dakikalarda verdiği penaltı ile maçı azizbahçeye hediye etmiş futbolcudur...

geçen hafta beşiktaş çaykur rizespor maçında verilmeyen haklı penaltılar ile bu verilen penaltıyı karşılaştırmalı izlemenizi öneriyorum sayın palabıyık...

birilerinden korkarak bu haksız penaltıyı vermişsen hakemlikten aldığın paralar umarım kursağında kalmaz....
devamını gör...
bu yılın liginde ilk kez gördüğünü çalan, görmediğini vermeyen ve adalete en yakın maç yönetimini gerçekleştiren hakem kardeşimizdir. ayrıca o yönetimi göstermiştir ki, eğer lig boyunca tüm maçlar bu veya buna yakın adaletle, eyyamsız, korkusuz yönetilmiş olsaydı bu gün şampiyon olarak başka takımı kutluyor olacaktık. zira şampiyon olan takım asla bir maçını 11 kişi ile bitiremeyecekti.

şunu da eklemek lazım, fenerbahçe oyuncularının o maçta yüz ifadelerini asla unutmam. adamlar öyle şaşırdılar ki, her düşene penaltı verilmiyor, küfreden direk kırmızı ile atılıyor, sakat hareketler cezalandırılıyor falan. sanki kuralları değiştirilmiş bir ligde oynuyor gibiydiler. zira onlar başka türlü bir sisteme alışmışlardı.
devamını gör...
23 eylül 2017 fenerbahçe beşiktaş maçı hakemlik kariyerinin son maçı olabilir. mhk ve tff bejekenin olası mağlubiyeti sonrasında yakalar hakemlik sertifikasını.
devamını gör...
hakem değildir. hiçbir zaman olmamıştır.
aziz yildirimin paralı askeridir.
ne zaman fb kötü gitse ve azizin tahti sallansa bi kadikoydeki gs veya bjk maçı imdada yetişiyor ve bu görevli devreye giriyor. riyakar fb taraftari ise güya aziz gitsin edebiyatiyla senelerdir göz boyuyorlar.
siz azizsiz bir hiçsiniz.
devamını gör...
fenerin her galip geldiği maçta fenerin paralı adamı olarak nitelenen hakemlerden biri..adı önemli değil fener galip gelsin yeter..
bunu iddia edenler iki yılda şampiyon nasıl oldular o halde..beşiktaşın iki yılda aldığı penaltılar, rakibe kırmızılar vs verilirken hiç bişey yoktu ateş sizi de sarınca mı itiraz eder oldunuz..efendilik bu değil...
devamını gör...
bu sezon fenerbahçe'nin en kritik maçlarından 3'üne atandı. fb-ts, fb-bjk ve bugünkü bursa-fb maçları. bu maçların tamamında fenerbahçe lehine en az 1 penaltı verdi. tam bir görev adamı. küçük maçlarda oynatmıyorlar. öyle bi yıldız.
xeşke diğer kulüplerin de böyle imkânları olsa.
devamını gör...
hakem görünümlü kasaptır.
fenerbahçeye şu an kadrosunda yer alan bütün oyunculardan fazla katkısı olmuştur.
yine bir trabzon maçı ve yine hakem ali palabıyık.
son 3 trabzonspor- fenerbahçe maçını o yönetmiş, neden hep bu adam yönetiyor diye soran yok tabi?.
devamını gör...
fenerbahçe' nin lisans alamamış topçusu.

lisansı oradan veremeyince mhk dan vermişler,
adam içindeki fenerbahçe maçlarına çıkma ve takıma katkı sağlama hasretini buradan gideriyor.
şu ana kadar da fenerbahçe' nin takıma en çok katkı sağlayan oyuncusu.

la aranızda para toplayın da şu adama iki forma alın,
maçlara formasız çıkıyor yazık.
devamını gör...
bu akşam oynanacak akhisar-gs maçının hakemi. bakalım fırat abisinin yolundan giderek fenerbahçe için ne gibi fedakarlıklarda bulunacak.

istediğiniz kadar yırtın bir yerlerinizi. bu sene şampiyon galatasaray olacak!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar