vatanını düşünen, seven, vatan için bir şey yapmak isteyen insanda böyle bir hazımsızlık olmaz. bu insanların vatan diye bir derdi yok. bunlarınki salt düşmanlık.
devamını gör...
yakında almanya ve hollanda vatandaşlarına dahi iş verecek olmamız hasebi ile ne diyeceklerini merak ettiğim muhalif kardeşlerimizdir. dünya birincisiyiz maşallah.
devamını gör...
alım gücünün artmasına oranla insanların bankalara borçlanma sayılarının artmasını ne yapacağız peki? en büyük haramlardan olan faize bulaşmalarını ne yapacağız peki? milyonlarca kredi kartı borçlusunu nereye koyacağız? devlet eliyle reklamı yapılan kredileri ve insanı faize teşvik edenleri ne tarafa koyacağız?

tüm bunları toplayınca insanların alım gücünün artmasının suni olduğunu düşünüyorum. birçok insanın alım gücü bankalardan çektiği kredilerle ve kullandıkları kredi kartları ile arttı. çünkü aldıkları para yetmiyor ve insanlar bankalara yöneliyor.
devamını gör...
akp bu bolluğu vatandaşın geleceği olan kaynakları patronlara " özelleştirme" adına satmadan yapsaydı iyi olurda da! neyse.

biz de ilk başlarda öyle zannetmiştik; ama bolluğun asıl nedeni çin'den çöp fiyatına alınan dandik malzemelermiş.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar