oyuncu erkan petekkaya verdiği bir röportajda "'acilen satışı yasaklansın' dediğiniz şey nedir" sorusuna "alkol ve sigara" diye yanıt vermişti.

sahibi olduğu restoranda alkol satışı yapılıyor

erkan petekkaya'nın 2011 yılından bu yana, istanbul beykoz'da "mest-et" isimli restoranın sahibi ortaya çıkmış, restoranında alkol satışı yapıldığı belirtilmişti. petekkaya'nın sahibi olduğu restoranın ruhsatı olmadığı iddiaları gündeme geldi.


cimer'e yapılan ihbar sonucunda yetkililer harekete geçti

bir vatandaş, cumhurbaşkanlığı iletişim merkezi (cimer)'e başvurarak, petekkaya'nın restoranının ruhsatı olup olmadığını sordu.

ruhsata aykırı içki satışı yapıldığı tespit edildi

odatv'de yer alan habere göre, cimer'den gelen yanıtta emniyet ekiplerinin restoranda inceleme yaptığı ve var olan ruhsatına aykırı olarak içki satışı yaptığının tespit edildiği belirtildi:

"beykoz, görele mahallesi, fatih sultan mehmet caddesi, 7/a-b kapı sayılı yerde ekiplerimize yapılan kontrolde erkan petekkaya et gıda san. tic. ltd. şti. adı altında 26.06.2015 tarih ve 20150253 sayılı işyeri açma ve çalışma ruhsatı ile faaliyet gösteren işyeri ilgilisine beykoz ilçe emniyet müdürlüğünün 27.12.2018 tarih ve e. 2018122718395455092 sayılı yazılarına istinaden ruhsatına aykırı faaliyette bulunduğundan (kebapçı dükkanında açıkta içki satışı yaptığı )073/016 cilt ve sayfa numaralı tespit tutanağının tanzim edilerek gerekli işlemin yapılması için belediye encümenine havalesi yapılmıştır. bilgilerinize sunulur."
devamını gör...
yanlış anlaşılmasın, olay doğru olabilir ancak kamuoyunun oda tv'ye güveninin kaldığını da sanmıyorum. haftada en az bir kez yaptıkları haberler yalanlanıyor ve yayından kaldırıyorlar. güvenilirlik sıfırın altında.

erkan petekkaya'ya gelince; bu konu hakkındaki demecinden sonra ahmet hakan coşkun'u sarhoş bir vaziyette arayarak hakaretler yağdırmış birisinden bahsediyoruz. adamın satmasından önce içmesi var. muhtemelen "alkol yasaklansın" derken kafası iyiydi. hatta benim de böyle bir arkadaşım vardı. her gün maryjane'e vurur "devlet bunun satışını neden engellemiyor" diye hesap soruyordu. malum beyin hücreleri tahribata uğruyor, hoş görmek lazım. dikkate almamak lazım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar