.internet ortamında hemen hemen her sözlükte aynı nickle yazan; Allah'a, peygamber efendimiz hz muhammed'e (s.a.v.), kuran-ı kerim'e islam dinine ve müslümalara sürekli küfür ve hakaret eden, alaycı tavır takınan ve bunlara ragmen güzel dille uyarıldığı halde uyarıları takmayan bir yazarı, dini bütün heacker'ların yardımıyla adresini bulduktan sonra, kimliğini tam tespit edip, ardından bu ateiste güzelce haddini bildirmenin müslüman bünyede yarattığı rahatlama hissi.

devamını gör...
dövmek yerine inanmadığın yaratıcıya neden küfür ediyorsun sorusu sorulduğunda iki gram aklınında uçup gideceği görülecektir diyerek tez elden vazgeçilmesi gerekli hafifliktir..

kavga etmeyin tartışın insanca...
devamını gör...
adam Allah'a inanmıyor dolayısıyla onu dövmek ve gereken cezayı vermek bize düşmez. müslümanlar ve Allah'a inananlar bıkmadan usanmadan sabırla tebliğ yapmalılar. nasibi olan inanır olmayan Allah'ın gazabına uğrar. kendimizi haşa Allah'ın yerine koymayalım o'nun işine karışmayalım. biz sadece vazifemizi yapalım. dövmek bizim işimiz değil. işte bu sebeple inanmayanı dövmenin hafifiliği değil yükü kalır sadece bize.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar