Allah çocuklarımın ömrünü alsın size versin

madem o kadar seviyorsun, çocuklarını yeni neslin inşası için ondan daha iyisi olmak üzere yetiştirsene demezler mi adama. sevgide over doz yersiz, bu da örneği.
devamını gör...
acikli bir akil tutulmasi ornegi. birilerinin birilerini peygamberlestirdiginin kaniti. daha fazla soze gerek var mi? nasil gorsun simdi bu aciz kadin bas bas bagirilan gercekleri. gozler kor, kulaklar sagir, cocuklar feda... *
devamını gör...
yapma be abla yapma, tamam çok sevdiğin biri karşında, adrenalin zirve yapmış, kalp hızlı çarpıyor o esnada ancak bir anne evladını siyasetçiye feda etmek isteyecek kadar da şuurunu kaybetmemeli. az sakin, az normal olun. böyle böyle memleketin de kimyasını bozdunuz. istifa eden siyasetçinin ardından intihar etmeye kalkanlar var. tayyip öldüğünde ne olacak cidden merak ve korku içerisindeyim.
devamını gör...
esasen kendisi hakkındaki birçok egzajere yüceltme ifadesini hüsnükabul ile karşılayan, en azından had hatırlatarak bertaraf etmeyen reisimiz bile durumun absürtlüğünü ve canlıyayınlığını farkederek refleks kabilinden "hâşâ!!!" diyor. oradan hesap edin kadının dongozluğunu, yalakalığını, çirkinliğini...
devamını gör...
Allah'ın birine uzun ömür vermesi için başkasının ömründen alması gerekmiyor ki! neden böyle bir dua türetilmiş anlayamıyorum doğrusu.
devamını gör...
sırf kendinden çıktı diye çocuklarını kendi malı gibi görüyor olmalı ki onların ömrünü kendi emellerince kullanma cüreti gösterebiliyor. kadın kollarıymış da bir de onun başkanıymış. pabucumun insanı. pabucumun başkanı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar