akp düzce milletvekili fevai arslan'a göre recep tayyip erdoğan'mış. böyle bir ifade insanı şirke götürür. zira Allah'ın tüm vasıflarını bir beşere adletmek ancak bir aptallık göstergesidir. işte akp'li bazı elemanlar erdoğan'ı mehdi gibi görüyor demiştik fakat bu kadar ileri gidileceğini bilmezdik. yalakalıkda sınır tanımayan akp li elemanların erdoğan'a nasıl sempatik görünürüz taktiklerinden biri.
devamını gör...
akp düzce milletvekili fevai arslan'ın başbakan için söylediği hezeyan dolu cümle.

eh be birader adama sormazlar mı nasıl oluyor da (haşa) Allah'ın bütün sıfatlarını üzerinde barındıran adama komplo kuruluyor.
devamını gör...
önüne geleni (artık hangi saiklerle bu seçimi yapıyorsa) milletvekili olarak seçtirenlerin, millete karşı hak indinde sorumlu olduğunu bilmesi gerekendir.

kıl değil de gerçekten ülke yönetiminde kendine müşavirlik edecek yetkin kimseleri seçerse, hem kendi ruh ve beden sağlığı, hem de ülkenin hayrı, en önemlisi hakka riayet açısından isabetli olacaktır.
devamını gör...
belki de sıfatların tecellisinden bahseden vekil beyanı.

öyle dedi yok. açıp google dan araştıramam. iddia ediyorsan link de koyacaksın yazar kardeş.
devamını gör...
sade particiler degil, tum tasavvuf tarikatlerinde muridlerin seyhini yaptigidir. adamlar, Allah'in melekleri, cinleri ve kainati yonetme yetkisini seyhine verdigini iddia ediyor. inanmayan gitsin sufilere sorsun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar