alper potuk

fb'ye yılbaşı hediyesi olarak sunulmuş ve yılbaşı sonrası kulübüne dönerek 4 yıllık daha sözleşme yapmıştır. işin aslı belki de paradan ziyade fb'nin küme düşürülme ihtimaline yönelik futbolcunun sözleşmede yer almasını istediği ek bir madde olabilir.
devamını gör...
2011'in son haftasında fb'liler için gelecek vaadeden çok büyük futbolcuydu, 2012'in 6. günü itibariyle o da kimmiş, adını ilk defa duydum oldu. ilginç.
devamını gör...
2011'in son haftasında da şuanda da bir fenerli olarak ve fenerbahçeli arkadaşlarımdan hiçbirinden gelecek vaadeden bir futbolcu cümlesini duymadığım, fenerbahçe'lilerin gelirse 5 milyon € yazık olucağını düşündüğü futbolcudur. çıkan pürüz her neydi ise iyi ki çıkmış. eskişehirspor'a hayırlı olsun..
devamını gör...
trabzonspor' a geleceği yönünde söylentiler var. adı galatasaray ile de anılıyordu. geçen sene fenerbahçe ile de flört etmişti. bu genç yaşında adının anılmadığı takımın olmayışı düşündürücü... şaka bir yana adının hem trabzonspor hem de galatasaray ile geçmesi kuşku uyandırmıyor değil. yarım sezon da bizde pişecek heralde. sonra ver elini istanbul.
devamını gör...
sürekli oynayacağı bir takıma gitmesi kendisi için faydalı onlar. galatasarayda kadroya girmekte sıkıntı çekecektir. keza fenerde de öyle sönüp giden yıldızlardan olmaz inşallah.
devamını gör...
--- alıntı ---

bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah’ım. hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. hayırlı cumalar dilerim...

--- alıntı ---


şeklinde tweet atmış futbolcu.hakan şükür , arif erdem 'den sonra alnı secdeye değen bir adam görmemiştik. gelmiş geçmiş yöneticilerin alayı zaten ya putperest ya da alevistan. abdurrahim albayrak 'ın isminden bile tiksiniyorlar. yabancı futbolcular desen hepsi hristyan. selçuk inan alevi diye trabzon dan kovuldu zaten.
yekta zaten adından biliniyor laikistan. semih renginden belli nazi midir nedir belli değil? hamit alamanya kökenli zaten ondan anca makineperest olur.burak yılmaz saça baksan zaten stoch ve merelejle aynı dinden olduğunu anlarsın.umut bulut tipten budistliği tercih etmiş gibi duruyor.emre çolak ta zaten tırsık nurcular gibi bir şey.engin baytar sinir dinine mensup.sen gel lan alper kurtar dinimizi. yoksa dinsiz bir takımı tutuyorum zannedeceğim kendimi.
devamını gör...
öğle saatlerinde galatasaray transfer oldu deniliyordu şimdi ise 6.250 millon yuro+orhan şam+bienvenü karşılığında fenerbahçeye gitti denillyor.bakalım fener e gider mi?o kadar küfür yediği taraftara karşı oynar mı?
devamını gör...
iki gün önce galatasaray borsaya bildirdi, bugün fenerbahçe ile anlaştığı söyleniyor. yarın beşiktaş kesin imza attırır buna. aha buraya yazıyorum. biz imza attırrız, aziz başgan da 6.25 milyon avro + orhan şam+ bienvenü'yü verir, süper olur...
devamını gör...
2013-2014 sezonu öncesi transfer bombası ödülleri, "en bomba fitbolcü ödülü"nün bir nömerolu adayı şimdiden kendisidir.

yav arkadaş, bu futbolcular gerçekten malmış. mal derken, "emtia, ticarete konu olan eşya" anlamında diyorum. adamların, gidecekleri kulübü seçme konusunda hiç mi söz hakları yok? yok mudur bu adamın bir tercihi, bu iki kulüp arasında? ha bonservisi kulübünde olan oyuncu, ha depoda satılmayı bekleyen 5x10 çam kalas...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar