altınordu

ordu'nun muhtemel yeni ismi.

--- alıntı ---

içişleri bakanı şahin yakın bir zamanda ordu ilinin adını altınordu olarak değiştirileceğini söyledi.

"ordu'nun adını yakında altınordu olarak değiştiriyoruz" diyen içişleri bakanı şahin'e ak partili vekillerinden destek geldi.

almanya'da hemşerileri ordulularla buluşan içişleri bakanı idris naim şahin, ordu ilinin adının yakında "altınordu" olarak değiştirileceğini söyledi. bakan şahin'in bu açıklamasına kentin vekillerinden destek geldi. ak partili milletvekilleri, ordu'yu, "altınordu" yapma sözü verdiklerini, şehrin hizmetlerinin bu noktaya gelmesinden sonra adının da değişebileceğini ifade etti.

--- alıntı ---

http://www.cogitosozluk.net...
devamını gör...
1923 yılında kurulan, lacivert-kırmızı renklere sahip izmir spor kulübü. babam anlatırdı yıllar önce birinci ligde fırtına gibi eserlermiş. yıllardır alt liglerde takılıp duruyorlardı. bu sezon bitime 2 hafta kala ptt 1. lig'e çıkmayı garantilemişler. aynı başarıyı altay'dan da bekliyoruz ama zor o iş. izmir takımları için ise hala bir ütopya süper lig.
devamını gör...
ilgi ile takip ettiğim ptt 1. lig takımı. yabancı futbolcu oynatmamakta ısrarlı. son maçında adanademirspora karşı şov yaptı. samsunsporun denizliye 2-1 yenmesiyle, play offlara kalamadı. seneye inşallah.
devamını gör...
türkiye'nin medarı iftarı spor kulübü. tam bir futbolcu fabrikası.
türk futbolunun altınordu gibi çok sayıda daha kulübe ihtiyacı var.
devamını gör...
sürekli imrenilen fakat rol-model alınmayan kulüp. son 3 sezon içinde çok fazla şişirdik ahali olarak, umarım onlarda endüstriyel futbola yenik düşmezler ve balon oldukları belli olmaz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar