amatör müzik videosu çekip internette yayınlama furyası

internet dünyasının paylaşım sitelerinde son yılların en kuvvetli esen rüzgarı. furya takipçilerinin en karakteristik özelliği loş bir odada elinde gitarıyla tek başına ya da grup halinde duygusal şarkılar söylemektir. "akdeniz akşamları"yla başlayan türk gençliğinde gitar eğilimini sanal dünyaya bu şekilde aksediyorlar. ha fena mı yapıyorlar elbette hayır. gençler kendilerini müzikle ifade etme yolunu seçiyorlar. aferin gençler aynen devam.
devamını gör...
illede şöhret olma derdinde olmadan da yapılandır.
son zamanlarda bolca gördüğümüz 'kalk kız soğan soy' ya da 'çaydanlık şakası' veya 'al gırdın gırdın' videolarının yüzlerce boş zamanı olanların can sıkıntısından yaptıkları taklitleri sadece makara amaçlı videolardır.
devamını gör...
günümüzde halen daha yaşamını sürdüren furyadır.

ulan canına yandığımın furyası sanki organik yapı gibi, evrim geçiriyor, kendini yeniliyor, çağa ayak uydurarak zirvede kalmaya devam ediyor. lan bizim zamanımızda takoz gibi telefonlarla, üç megapiksellik videolar çekilirdi, sesler zaten çamur, duymaya çalışan sağır oluyordu. günümüzde ulan bunun tiktok mudur, ne illetse abidik gubidik isimleri var ve insanlar sanki o iğrenç videoları çekmezse ölecekmiş gibi sürekli çekiyorlar. videolara değinmek bile istemiyorum.

teknoloji bize fazla mı geliyor, arpamız çok mu kaçıyor nedir arkadaş ayarsız ayarsız işler yapıyoruz.
devamını gör...
garip garip furyalardansa bunun yaygınlaşması yeğdir. çocuk deterjan suyu içme videosu çekeceğine gitsin kötü müzik videoları çeksin hiç sorun değil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar