iki gün önce abd'nin colorado eyaletinin denver şehrine yönelik yapılan hava tahmininde 30 derece birden düşeceği bilgisi şaşkınlıkla karşılanırken denver, bu düşüşü 30 ila 33 derece arasında yaşadı ve henüz yeni çıkan yaz mevsiminin üstüne kar yağışı gördü. montana ve colorado eyaletlerin bazı şehrinde bu düşüş beklenmeye devam ediyor. meteoroloji uzmanları bunun sebebinin kutup girdabı olduğunu söylüyor.

kaynak
devamını gör...
altında başka sebeplerin de aranabileceği doğa olayları. komplo teorisyeni geldi, açılın. ilahi bir müdahale neden olmasın? bölgenin kutba yakın olması şeklinde bilimsel açıklanmalar yapılabilir, ani girdaplar gelmiştir vs, ilahi bir müdahale olabilir. ki yeryüzünde yapılan zulmün ve zulme sebep olmanın adı, hepimizin malumu. ama yine de bölgedeki gerçek mazlumlara üzülürüm gerçekten.
devamını gör...
benzerini bizzat yaşamıştım, 2008 falandı sanırım bulunduğum ülkede gece 12'de yattığımda hava sıcaklığı -17 derece ve dışarıda 80 cm kadar kar vardı. sabah 8'de uyanıp dışarı baktığımda 80 cm kar erimiş ve yerler kurumuştu bile. hava sıcaklığı ise 16 dereceydi. 8 saat içerisinde inanılmaz bir değişimdi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar