anam babam sana feda olsun tayyip erdoğan

efendimiz döneminde güzel bir iltifat olan bu sözün günümüzde sayın başŸbakanımız için söylenmesidir. çok açık ve samimiyim. trolluk münafıklıktır. recep tayyip erdoğŸan ı Allah için çok seviyorum. gerçekten çok değŸerli çok mümtaz çok saygıdeğŸer, türkiye nin yetişŸtirdiğŸi en büyük siyasetçidir. müslümandır. tertemiz bir insandır. öyle geliyor ki bana, kendisini sevmeyen eksik bir müslümandır. gidin araşŸtırın, tayyip erdoğŸan ı sevmeyen bir müslüman, ya içki içer, ya zina eder ya kumar oynar, ya ergenekoncudur, ya çalar çırpar, ya bölücüdür, ya da kafası durağŸan erbakan mürididir. müslüman biri nasıl olur da böyle birini sevmez aklım almıyor. kendisi Allah ın çok büyük bir nimetidir. bir insanın her sözü hak, her yaptığŸı işŸ samimi olur mu ya? nurla yıkanırsa olur. adam beşŸ vakit namazında. tayyip eleşŸtirmen için önce 5 vakit namazını kılacaksın hemşŸerim. namazı eksik kılan konuşŸmasın. ikincisi neden katılmadığŸını, çözüm önerilerinle birlikte getireceksin. yok. bu yok. sadece slogan var sizde. belki tayyip erdoğŸan olamazsınız ama onu sevmek de bir tayyip erdoğŸanlıktır. anam babam feda olsun sana. keşŸke alllah ömrümden geri kalanı sana eklese de senin gibiler başŸımızdan eksik olmasa. şŸehit adnan mendresten sonra senin gibisi gelmedi. hem vallahi hem billahi.
devamını gör...
anam babam sana feda olsun cümlesi muhakkak mübalağdır. tayyip erdoğan'ı müslüman diye çok seven insan söylemidir. müslüman olmasa,hristiyan olsa örneğin ve yine aynı icraatları yapsa, bu kez memnun eder miydi sempatizanlarını acaba diye merak etmiyor değilim sözlük.
devamını gör...
cem garipoğlu'nun sözlük versiyonunun söyleyebileceği bir söz. hazır kurban bayramı da yaklaşıyorken..

- annemi keserim valla!
devamını gör...
bir çoğunuzun okumayacağını biliyorum, çünkü okuma alışkanlığınız yok, okumayacağınızı bildiğim halde uzun uzun yazıyorum, ama bir yandan da içinizden okuyacağını umut ettiklerim var.
yazmayacaktım, düşündüm taşındım, bir zamanlar bildiğim konuları ekledim, çıkardım ve bu başlıktan çok entry çıkar dedim. evet çok entry çıkar, yıllar önce açılmış küllenmiş bir başlık. fakat sistem karşıtı aramış bulmuş bu başlığa yazma ihtiyacı hissetmiş. ve olayı tekrardan alevlendirmiştir. bokların kıçtan çıktığını gördükçe, kapalı evli bekar bir çok kadının hayat kadınlığına bulaştığına, namaz kılıp gizli olarak eşcinsel barlara takılan gençlere tanık oldukça sözün sahibi hakkında araştırmada tahminde bulunma zahmetine de girdik. aklıma ilk gelen sözün sahibinin maaşlı bir akp ajanı olabileceği fikri. kim olduğunu söylemedim kim olabileceğini söyledim, sözün sahibinin vasfı, yaşayış şekli, inancı, ve hayatını devam ettirdiği iklim hakkında bilgi sahibi oldukça söylediği sözlere de bakış açımız değişecektir. mesela bu sözü bir sahabe söyleseydi belkide alkışlayacaktık, ama bir sahabenin söylemediği aşikar, fakat bu sözün ilk banileri sahabelerdir. ve aslı şudur: "anam babam sana feda olsun ya rasülallah"
chp'lilere bir ihl sozluk yazarı olarak karşı çıktığınızı biliyorum, ve bir anti chp'li olarak akplilere karşı çıkıyorum, ve bu sözün sahibine soruyorum senin bu sözü din uğruna söylediğini nerden bileceğiz? nerden bileceğiz akpli bir bakanla ihale anlaşması yapıp trilyonları götüren bir müteahhitin oğlu olmadığını? ya sen böyle biriysen ve eline geçirdiğin rantı kaybetmek istemediğin için buraya gelip başlık açmadığını? nerden bilelim? olmayacak şey mi? olacak şey canlı bir örnekle anlatalım.
bir mühendis arkadaşım koyu akpli sonra chp'li sonra yeniden akpli oldu. evet geçirdiği süreç bir devrim değil, evrimdi.
olay şöyle gerçekleşti, okuldan mezun oldu bir işe yerleşemedi, akpli il başkanları da yardım etmedi, akp onun nazarında çok kötü bir parti oldu artık, ve chp li oldu, sonra akp'nin torpiliyle iyi bir işe girdi ve şimdi çok sıkı bir akpli.
örnekleri olayları genişletebilirim, bu ülkede para ve mal mülk için akp'ye tayyip erdoğana anasını babasını sözde feda edecek, Allah ömrümden alıp tayyipe versin diyerek tayyiple arasında hayali ithalat ihracat yapacak insanlar yok değil. bunları bilmeyen var mı? tayyip erdoğana söyle bakalım 30 milyar maaş alıyorsun, devletten aldığın bir de harcırah var ki aldığın maaşın kat be kat üstünde, bunları keselim, bazı avrupa ülkelerinde olduğu gibi bir müslümana yakışacak şekilde ülkene ücretsiz hizmet ver, babanın parasından katmadın ya devlete aldığın maaşın her ay 10 milyarını bir memura hibe et. bir asgari ücretliye gönder, ve böyle bir şeyin önünü aç. açlıktan ölmezsin ya. deniz fenerinde yardım amacıyla toplanmış 40 milyon euro'nun nerelerde yenildiğinin araştırılmasına yardım et mesela. kimler nemalandı onu bul. ben bu soruyu sorduğum için siz chp liler çok mu iyisiniz deme mesela, ben bir chp li değilim, kemalist hiç değilim, bir müslüman olarak soruyorum, farzet ki Allah sana hesap soruyor, ki bu senin Allah ile aranda olmasından çok seninle benim aramdadır, halk ile senin arandadır. senin chp den ne farkın kaldı ki?
ecdadın hazreti ömer böyle mi yönetiyordu ülkeyi? hazreti ömer ülkeyi yönetirken "ya ömer iyi yönetiyorsun ülkeyi, büyüksün baba" diyerek gaz mı veriyorlardı? ve soruyorum akplilere büyüksün baba iyisin diyerek ülke yönetilir mi? yoksa bir kafir kadar da mı olamıyorsunuz?
kafirlerden kastım avrupalılardır. sevmediğimiz mason dediğimiz avrupalılar, japonlar, kendi bakanlıkları ile ilgili bir hata olduğunda benim adım hıdır elimden gelen budur demiyorlar, benim hatam deyip af diliyorlar sonra da görevden çekiliyorlar, ha bizim ülkemizde tayyip çekilse chp yamyamı gelecek, bir çıkar yolu yok, hayır bir çıkar yolu var, chp yamyamsa sen olmayacaksın. bir müslüman gibi davranacaksın. kuyruğuna bastıklarım kuyruklarını kısaltsın insan olsunlar, kuyruğuma bastın ayağını çek, büyüksün baba demekle ülke yönetilmez. müslümansanız eğer hazreti ömeri, fatih sultan mehmeti örnek alacaksınız.
devamını gör...
ya bunun peygamber benzetmesi falan yoktur araplardan sıkça duyarız bu bir deyimdir, saddam'a vaktyle araplar söylemişlerdir, sonra kaddafi'ye de bakın o da alemi değiştirdi aman ha başkana da söylemesinler üç aya kalmaz o da alemi değiştirir. kime deseler üç ay sonra kütlüyor valla...

slogan gibi bişey öyle böyle değil adam öldüren bir slogan...

kelle götüren slogan...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar