Penisilin vurulmaya giderken puantiyeli donunu giydiğini hatırlamak

Hep toplumsal kodlar bunlar işte. Ne var yani isfendiyar abiler puantiyeli veyahut da şirinler temalı don giyemez mi? Böyle bir kural, böyle bir teamül mü var?

-Mehmet bey yüzüstü uzanıp pantolonunuzu sıvayın lütfen.
+tabi ki. Hay ananıs...
-efendim.
+yok bir şey yok. Ya şey diyeceğim. Koldan olmuyor mu?
-yok bu g**en vurulur.
+ama kaynımlar da vurulmuş omuzdan.
-olmaz beyefendi o g*** göreceğim.
+peki ne yapalım, çıkaracağız mecbur.
-aaa çok şeker ehehehe...
+gerçekten mi?
-yok ulan. Bir an evvel git buradan ve bir süre insan içine çıkma ehehehe...

pazar akşamı

Yarın şahsıma tatil olsa bile sıkıcı geçen akşam.
2 tane Film açtım izleyemedim. Kitabıma devam ettim sıkıldım.

Eskiden şahane pazar izlerdik. Annemiz banyo yaptırırdı. Ertesi gün okul olurdu ve koca haftasonu ödevler yapılmamışsa midede bitmek bilmeyen bir sıkıntı hissi hasıl olurdu falan. Ondan bile sıkıcı.

en sevilen televizyon hocası

şahsen en'im yok ancak.. hepsi türk halkının maneviyatından, dine düşkünlüğünden faydalanarak zengin olan, çilingir sofralarına oturup size hurmayla oruç açan peygamber üzerinden fakir edebiyatı yapan medya maymunu. dikkat edin, en sevilen dediğiniz her hoca belli bir zaman sonra sapıtıyor. hocasını imamını sallayın ya bence, açın siz okuyun araştırın kutsal bildiğiniz kaynakları.

dünyaitiraf.com

Durum tahmin ettiğimden çok daha vahimmiş sözlük. 15 günde tam 9 kilo kaybetmişim. Gören herkesin yüzüme bakarken zombi görmüş gibi tepki vermesi içimi acıttı. Oğlum sana ne oldu, hasta mısın, bir sorunun mu var? Gibi sorulara maruz kalmak ise beni kahrediyor. Ne diyeceğim şimdi ben bu insanlara? Sevdiklerime o kadar fazla değer veriyorum ki beni çok fazla etkiliyorlar. Onlar mutlu ise ve beni mutlu ediyorlarsa sanki cennet bahçelerinde geziyormuş gibi hissediyor, onlar mutsuz ise ve beni mutsuz ediyorlarsa dünyada cehennemi yaşıyorum. Üstelik 2 hafta sonra yeniden maviliklere açılacağım. Yani kendimi toparlamak için sadece 2 haftam var. Neyseki leziz yemekler kilo almama fayda sağlayacaktır. Tatlım nerede benim, böreği böyle al, o dondurmaya söyle birazdan hesaplaşacağız! Erik ve çilek mi yesek acaba...
Bu süreçte en azından her koşulda yanımda olan sevdiklerime sarılarak kendimi toparlamaya çalışacağım. Sözlüğe biraz ara versem hepimiz için iyi olacak sanırım. Yine buralardayım ara sıra uğrarım. Sadece biraz molaya ihtiyacım var. Sağlıcakla kalın. *