Beton çimento ekonomisi

Gürül gürül soba yansın dışarda da kar yağıyor olsun. yanaklar akşam yemeğinde biraz fazla kaçırmış olmaktan ve sobanin da vermis oldugu isiyla hafif kizarsin böyle. ve oturup türkiye'nin beton çimento ekonomisini tartışalım sonra da evlere dagilalim istiyorum çok şey mi istiyorum? Ertesi akşam da tarımı yatiralim masaya.

480 ayrı hesaptan mesajlar atan kadın

480'de durduran Ne? Merak ettiğim saplantılı kadın. Bize değil efenim. bize bi hesaptan saldırılsa püskürtmek gudubet suratimizi atmaya bakar. Hemen topuklar. Mağdur hakan peker.
Kadın Hakan peker'e ızdırap olmuş. Karşılık bulamadığı için küfürler, hakaretler de cabası imiş. Mahkemelik olmuşlar. fakat kadin duruşmaya gelmemiş bu sebeple duruşma ertelenmiş. Bir sonra ki duruşmaya da gelmediği takdirde mahkeme, yakalama kararı çıkarılarak getirileceğini belirtmis. 480'de durduran Ne?teknoloji cahili

Hangi teknolojinin cahili acaba? Milleti ötekileştirmek, aşağılamak ne de kolay? Hadi gelin karasaban teknolojisinde kapışalım. Siz iki öküzü sabana koşana kadar, ben 4 dönüm tarlayı sürmüş olurum. Teknolojiyi geriden takip ettiğim, cahili olduğum anlamına gelmez!!!
*

İmera fera ile dünya sözlük bitmiş şov

başlığın inmesi bir yana, tepki verdiğimde bu başlığın en başından beri orada olmaması gerektiğine dair söylenenler iyiden iyiye tadımı kaçırdı. zira ben de biliyorum neyin ne olduğunu siz de takdir edersiniz ki.

oysa saçmalarken bile tat ararım ben. tadımı bir kere kaçırabilirler. kaçırdılar.

o yüzden rica ediyorum şu bahsi kapatalım.

iyi geceler dilerim. *