A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: opendir(/var/lib/php/sessions): failed to open dir: Permission denied

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 360

Backtrace:

File: /var/www/dunyasozluk.com/src/application/controllers/Pages.php
Line: 10
Function: __construct

File: /var/www/dunyasozluk.com/src/index.php
Line: 315
Function: require_once

anasayfa - dunyasozluk.com

retribution

Malevolent Creation'ın 1992 yılı çıkışlı albümü. oturup dinledim (belki tekrar hatırlamıyorum) ve gerçekten keyif veren bir albüm oldu. bass gitarın bu kadar ağır bastığı eski cannibal albümleri hatırlıyorum, keyif aldığım dönemlerdeki gibi. bu albüm onlardan biri oldu.

01. Eve Of The Apocalypse
02. Systematic Execution
03. Slaughter Of innocence
04. Coronation Of Our Domain
05. No Flesh Shall Be Spared
06. The Coldest Survive
07. Monster
08. Mindlock
09. iced

kalabalık sevmeyen insan

Sakinlikten, dinginlikten yana olan, etrafında çok ama gereksiz insan olmasındansa ona gereken kadar insan isteyen kişidir. Kalabalık boş ve zararlı insanlardan oluşuyor ise zaten kişi kendisini yalnız hissedecektir. Bu yüzden hayatımıza aldığımız insanları dikkatli seçmemiz gerekir.

eğer bu ülkede herkes özgür ve hür şekilde dinini yaşayabiliyor ise bunu sağlayan ak parti'dir

sözlükte yazılan bir cümle.
bunlarda huy; hala 1930, 1940'ları örnek vererek demoklesin kılıcı gibi sallandırırlar insanların üzerinde. bu güne gelemiyorlar bir türlü. Çünkü bugünleri pek parlak değil de...

özgürlükten kastı başörtüsü serbestisi ve cemaatlerin faaliyetleri. o da kendilerini desteklediği, kendilerine muhalif olmadığı sürece. mesela ihsan eliaçık hariç. mesela furkancılar hariç. dahası var hepsi aklımda değil de ;

Kendi atadıkları Mehmet Görmez'e el çektirdiler görevden. Bu benim gözümde çok iyi bir örnek. Yerine saray adına fetva verebilecek tarikat anlayışlı birisini getirdiler. Ulan diyanetin başı özgür değilse daha neyin özgürlüğünden bahsediyorsun?