utah jazz

nba all-star 2021 organizasyonu için seçim yapan doğu ve batı konferansının kaptanları lebron james ve kevin durant'ın oyuncu seçimlerinde en sonda tercih edilen oyuncuların takımı. mitchell ve gobert en sona kalınca, utah jazz üzerinden bir şakalaşmalar, gülüşmeler felan oluyor. genel olarak komik ama utah taraftarları için can sıkıcı birkaç saniye. bence utah koçu Quin Snyder bu kısa videoyu alıp, her maç öncesi oyuncularına göstermeli. çok güzel şampiyonluk motivasyonu olur bence.

git

nba all-star 2021

en yüksek oyları alan kişiler, batıda lebron james, doğuda kevin durant olan organizasyon. takım kaptanları oldular bu basketbolcular. lebron james ve durant'ın kurdukları takımları aşağıdaki resimde görebilirsiniz. durant ve davis sakat olduğu için yerlerine booker ve sabonis seçildiler. durant'ın yerine ilk beş tatum çıkacak. yıldızlı olanlar ilk beş oynayacak basketbolculardır. durant ve davis sakat oldukları için maçta oynayamacaklar. organizasyon cumartesi ve pazar geceleri yapılacaktır.

lebron james ve durant'ın oyuncu seçimleri aşağıdaki videodadır.

git***yetenek yarışmasına katılacak oyuncular luka doncic , chris paul , robert covington , julius randle , domantas sabonis ve nikola vucevic.

***üçlük yarışmasına katılacak oyuncular stephen curry , devin booker , jaylen brown , jayson tatum , donovan mitchell ve zach lavine.

***smaç yarışmasına katılacak oyuncular cassius stanley , obi toppin ve anfernee simons. bu seneki smaç yarışmacıları tam bir sürpriz bomba. yalnız smaç yarışmacıları jürisi ise tam krallardan oluşuyor nerdeyse. özellikle wilkens, richardson başta olmak üzere, josh smith, dee brown, spud webb gibi isimler çok yerinde seçilmiş isimler. bakalım smaç yarışmalarının şöhretini geri getiren aaron gordon ve lavine'nin katıldığı smaç yarışmaları gibi kaliteli smaçlar izleyebilecekmiyiz.

ben uzun yıllardır all-star maçını izlemiyorum. yanlış değilsem jordan'ın katıldığı son all-star maçından bu yana. ama son yıllarda özellikle üçlük yarışması gayet keyifli geliyor bana. bebek yüzlü katil chucky curry reis katılıyor yarışmaya. keşke son iki yılın şampiyonları hield ve harris'te katılsalardı. neyse booker var curry'e rakip olabilecek.

kapanışı, en büyük hakkı yenen smaç yarışmacısı olarak tarihe geçen ve bana göre gelmiş geçmiş en güzel smacı yapan aaron gordon kardeşimizin smacı ile bitiriyorum. lavine kardeşimizin smaçları da enfesti ama bu ayrı bir galaksi azizim.intihar

teşebbüsü sonrasında insanın başarılı olup olmamasının önemi olmadığını söyleyen insanlar tanıdım. sonuçta her halükarda insan ölüyor. yani başarısız sonuçlanmış bir intihar girişimi yaşadıktan sonra insan fiziksel olarak ölmese bile, hayatının geri kalanında kendi yaşamına saygısını yitirmiş olduğu gerçeğiyle ruhen ölü gibi bir hayat yaşıyor. hayattan hiçbir zevk almıyor, yaşama karşı bir heyecan duymuyor.