angelina jolie

#sinema/tv 

hakkında yazılan tanım sayısı, hakkında tanım yazılamayacağı ile ilgili tanım sayısının onda biridir.
(bkz: abesle iştigal)
devamını gör...
cinsel obje olarak görülen hatun kişisi.

haksız da değiller hani! deyiveresim geldi.

devamını gör...
makyajsızda güzel olan, hayır işleriyle uğraşan aktrist.
dünyanın çeşitli fakir memleketlerinden 4 evlatlığı vardır. eşi brad pitt'le birlikte brangelina olarak anılırlar.
devamını gör...
dünyanın en güzel kadını diyor annem de, abartılıyor sanki adriana lima varken bu kadar büyütülmesi saçma, ayrıca dudakları biraz ince olsa daha güzel olurdu, bir de çok zayıfladı brad kendisinden güzel bak ona sözüm yok.*
devamını gör...
bi ara hamileymiş sağolsun posta gazetesinin reklamları sayesinde öğrenmiştim.yazılanlara bakılırsa doğurmuş bile.posta ne zamandır reklam çekmiyor bizde habersiz kaldık.
devamını gör...
dudaklarından çok, gözlerini güzel bulduğum kadın. o da aldatılan kadınlar arasında yerini almıştır. yazık olmuş.
devamını gör...
oynadığı en son filmi izlediğim halde (changeling) o benim için iskenderin anasıdır .
devamını gör...
siyah saçın en çok yakıştığı kadınlardan biri,sarışın halini hiç beğenmiyorum.
devamını gör...
iyi niyet elçisidir. aktristliği de elçiliği de oldukça başarılıdır.güzelliğine laf yok zaten,brad bitt nasıl aldatmış hala inanamıyorum.
devamını gör...
sekilden sekile giren yüz yapisi var. gencliginde cok farkli, simdilerde farkli. istah acan dudakli kadin.
devamını gör...
los angeles, abd) doğum ismi angelina jolie voight olan, amerikalı sinema oyuncusu ve birleşmiş milletler mülteciler yüksek komisyonu (unhcr) iyi niyet elçisi. üç altın küre, iki sinema oyuncuları derneği ödülü ve bir de akademi ödülü aldı. tüm dünyada hayırsever çalışmalarıyla da tanınan jolie, dünyanın en güzel kadınlarından biri kabul edilmiştir.
devamını gör...


--- alıntı ---
İlk kez 1982'de babasının oynadığı Lookin' to Get Out (1982) filminde görülen Jolie'nin oyunculuk kariyeri düşük bütçeli bir film olan Cyborg 2 (1993) ile başladı. İlk başrolünü Hackers (1995) filmi ile aldı. Önemli övgüler alan biyogrofik filmler olan George Wallace (1997) ve Gia'da (1998) başrolde oynadı ve Girl, Interrupted'daki (1999) performansı ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü aldı. Lara Croft: Tomb Raider (2001) filmi ile büyük başarı sağlayarak dünyaca ünlü tanınmış bir oyuncu haline geldi. Sonrasında ise Hollywood'un en çok tanınan ve en çok kazanan oyuncularından oldu. Şimdiye kadarki en büyük ticari kazancını aksiyon-komedi türünde olan Mr. & Mrs. Smith (2005) ve animasyon türündeki Kung Fu Panda (2008) ile sağladı. *

--- alıntı ---

devamını gör...
jonny lee miller ve billy bob thornton'dan boşanan Jolie, şu an aktör * ile yaşıyor. * tüm dünyada basının büyük ilgisini çeken bir ilişkiye sahip olan jolie ve pitt; maddox, pax ve zahara olmak üzere üç evlatlık, shiloh, knox ve vivienne marcheline olmak üzere üç biyolojik çocuğa sahiptir.
devamını gör...
ismi encoline coli şeklinde telaffuz edilen 1975 doğumlu kalın dudaklı sinema oyuncusu ecnebi hatun.
devamını gör...
hayırsevermiş kendisi. zaten biz bu kafayla giderken el oğlu biniyor bizi. batılı işgalci devletler milyonlarca insanın kafasına misket bombası dökerek öldürür, sonra sömürge haline getirdiği devletlerden birinde bir doğal afet olur gider orada bir insan kurtarırlar ve dünyaya günlerce o insan üzerinden insanlık dersi vermeye çalışırlar. bunların köküne bakmak lazım. bu kadın ve türevleri amerikan sinema sektörünün politik konumuna göre hareket ederler. yaptıkları iyilikler, kötülüklerinin yanında devede kulak kalır. eşkıyanın sözcüsü hakim medya ile okumayalım manzarayı.
devamını gör...
güzel değildir. güzel olarak tanımlanabilmek için bir de ahlak mevhumu gerekir.
devamını gör...
at dudaklı, çirkin suratlı, garip bir vucüt şekli olan ve lise tiyatrolarında rahatlıkla görebileceğimiz seviyede oyunculuğu bulunan kadın.
devamını gör...
yüzünde iki tane dalak bulunan kadın.

neresinde mi?

burnuyla çenesinin arasında...
devamını gör...
'hep kötü kız karakterleri oynadığım için insanlar otomatikman beni gerçekten öyle sanıyorlar. kötü bir sırrım varmış gibi veya devamlı ölümü düşünen biri olarak görüyorlar. eğer ölümü bazı insanlardan daha fazla düşünüyorsam, bu hayatı onlardan daha çok sevdiğimden dolayı' demiş fanidir.
devamını gör...
2008 yılının hit filmlerinden olan "wanted"de james mcavoy ile başrolleri paylaşarak, oyunculuğunu bir kez daha göstermiştir.
aksiyon filmlerinin hakkını böylesine veren başka bir kadın yoktur, bu alanda tektir denebilir.
bir çok filminde vücudunu cömertçe göstermekten kaçınmayan sanatçı, son filminde de azıcık da olsa vücudunu göstermiştir.

aksiyon + = vamp
devamını gör...
marilyn monroe' nun son iki yılının anlatıldığı filmde, marilyn' i canlandıracakmış.
devamını gör...
2010 yılı itibariyle iyice kartlaşmış olandır.bunun 10 sene öncesinda daha beybi feysti yaşlandı.
devamını gör...
hemen her erkeğin *17-21 yaş aralığındaki dönemini süsleyen kadın. ama cidden çok iyi oyuncu.
devamını gör...
yalnızca bir bakışına dünyanın bütün kadınlarını feda edebileceğim yüce kadın.
devamını gör...
ihl sözlükte bu kadar seveninin olduğunu şu an öğrendiğim kadın. angelina jolie deyince aklıma brad pitt geldi, ama hemen elimle ağzımı kapattım mazallah erkekten falan anlayana çıkar adım diye.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar