anime izleyenlerin biraz şey olması

ney? bakın burada iki çeşit anime izleyicisi var kategoriye ayırıp değerlendirmek gerekiyor. birinci grup sadece anime izleyen ve kafayı bunlarla bozmuş tip. enteresan bir bilgi verip angajman sağlayalım. örneğin sınıf öğretmenlerinin şahitliği kabul edilmez diye bir kaide var diye hatırlıyorum. bunun sebebi zamanla çocuklar gibi düşünüp zihni'nin çocuklaşmaya müsait olmasıyla alakalı. bu zaviyeden sürekli anime izleyen tipin hayal dünyasında fazlaca yasamasıyla realiteyi kacirmasi ekseninden biraz şey olabildikleri düşüncesi çıkarılabilir kabul ediyorum. ancak diğer kitle! bakın benim gibi nolan abiden tarantinoya, bergman'dan recep ivedik'e* ülke bazından ayrım yapmadan film izleyen pek çok netflx dizisi ve kaliteli işleri takip edip üstüne de bunları anime ile taçlandıran pek çok insan var. bunlar da şeyse siz çok şeysiniz zaten der geçerim. şeyliğin lüzumu yok.
devamını gör...
iki çeşit anime izleyicisi vardır:
1- hentai izleyen selpak bağımlısıyı tayfa
2- animelerin senaryo kalitesini takdir eden ve anime seven tayfa. bunların radikal olanları da kostüm falan giyip comic con lara katılan tiplerdir. tasvip etmiyorum.

iki tip izleyiciden her iki gruba da dahil olduğum oldu. hentai deyip geçmemek gerek izlerken düşündüren yapımlarda mevcut.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar