iddialara göre yeni başkanın heykel yıkamadan sonraki ilk icraatlarından biridir.

emeği geçen tüm müslüman saadet partili kardeşlerimize Allah akıl fikir versin.

ayrıca başkana oy veren müslüman din kardeşlerimizin indirimli içki talep etme hakkı mevcuttur!
devamını gör...
emeği geçen tüm ak partili yönetici ve görevlilere Allah iz'an versin. onların üstün gayreti ile ankara ve istanbul chp belediyesi gördü.
devamını gör...
kredi çekip ev araba alıp da 700 kilometre ötesinde bulunan şehrin belediyesindeki içki satışına laf eden bir güruh var onları bir kefeye koyamıyorum. olum ankaradan bahsediyoruz ulus pavyonlar viziteli oteller. hatırladın mı ankara yı? hayır satılsa ne olacak ? sen müslüman değil misin müslüman bir ülkede ne işi var içkinin? hayır bu işin sonu laz misin oluma baglanacak tipim musait ırkçılık yapiyorsun diyecekler.
devamını gör...
angaralı dediğin zaten bankadan tarım için kredi çekip , parayı pavyonlarda yiyen modellerle dolu. ne zaman zerhoş oldun da galdıramiyon golları türküsünü söylemekten başka bir iş yapmayan adamların içkisi belediyeden olsa ne tekel bayisinden olsa ne ?
devamını gör...
bizim muhafazakar seçmenin kalibresini bir kez daha gözler önüne sermiştir. adamlar iktidarında zina yı bile suç olmaktan çıkardı. her türlü adamcılık, kul hakkı yeme, rüşvet, yolsuzluk hırla gürle, işe dahi gitmeden maaş alan yüzlerce insandan bahsediliyor, bizimkilerin derdine bak. sanki içki memlekette her yerde yasak bi tek buraya getirmiş adamlar.

bir müslüman olarak elbette içkinin yaygınlaşmasını doğru bulmuyorum ama çok komiksiniz lan. size belediyede içki satışı yapmayan ama üzerinizdeki pantolonu dahi alacak muhafazakar belediyeler lazım. tam da ona layık kafanız.
devamını gör...
ankara'da belediyenin istanbul gibi yemekli filan sosyal tesisleri yok benim bildiğim kadarıyla, yani kendimi bildim bileli ankara'dayım böyle bir tesis görmedim. bir tek aile yaşam merkezleri ve hanımlar lokalleri var. bunlarda mı başlamış içki satışı?

bana biraz üfürme haber gibi geldi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar